Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014
Klubbad för
Rolex, modell Oyster Perpetual Date, damur, stål, brv 54,4g, Snr: S810681, Ref: 69160, automat, graverad boett, repor och skada i glas på utsida vid klockan två, med repig Oysterlänk i stål, graverad på viklåset Ø16cm, ca 1994 - 1995.
Cartier, modell Must De Cartier Argent damur Snr: 3194745, skador på glas, S925 förgyllt silver, brv 22,7g, med läderarmband i röd moccapåse Cartier.
Parti guld 18K 6,7g defekt 1 Ring med liten diamant och 1 Ring med trasig sten 1 Halskedja Venezia trasig