861 - 880 av 974
1...434445...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Rolex, modell Oyster Perpetual Date, damur, stål, brv 54,4g, Snr: S810681, Ref: 69160, automat, graverad boett, repor och skada i glas på utsida vid klockan två, med repig Oysterlänk i stål, graverad på viklåset Ø16cm, ca 1994 - 1995.

8 700 kr

Utrop: 5 200 kr

Cartier, modell Must De Cartier Argent damur Snr: 3194745, skador på glas, S925 förgyllt silver, brv 22,7g, med läderarmband i röd moccapåse Cartier.

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Armband Pansar pressad 18K 22,8g 19cm

Utrop: 5 300 kr

Armband Silver 21,0g med stenar 18cm

200 kr

Utrop: 75 kr

Ring Silver Ø16 ½ 4,6g med sten skev i skenan

275 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja Silver 15,0g med sten 62cm

250 kr

Utrop: 75 kr

Parti guld 18K 6,7g defekt 1 Ring med liten diamant och 1 Ring med trasig sten 1 Halskedja Venezia trasig

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 10,8g ett par Manschettknappar graverade

Utrop: 2 500 kr

Parti guld 18K Ø18 ½ 6,8g 2st Ringar graverade

Utrop: 1 600 kr

Fickurskedja, Bismarck 18K 20,6g 29cm, defekt lås

Utrop: 4 700 kr

Parti guld Halskedja 9K 1,9g defekt 69cm

Utrop: 225 kr

Ring, 18K Ø21 ½ 7,4g graverad

Utrop: 1 700 kr

Parti guld, 23K Ø18 7,1g, 2st ringar, graverade

Utrop: 2 100 kr

Armband, Bismarck 8K 4,1g 19cm

400 kr

Utrop: 475 kr

Halskedja, Singapore 18K 1,3g 45,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, 18K Ø18 4,2g graverad

Utrop: 950 kr

Halskedja, Pansar 18K 1,3g 43cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring 18K 17 ¼ 1,6g 2st små diamanter 3st stenar

375 kr

Utrop: 425 kr

Ring 18K Ø17 ¼ 2,8g 4st små diamanter och sten

700 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld, 18K 2,2g, varav ett par örhängen skeva och 1 hänge

Utrop: 500 kr