841 - 860 av 974
1...424344...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 september 2014

Klubbad för

Miba Damur 14K manuell repigt plastglas snr: 15934 med x-länk 18K saknar säkerhetskedja brv. 14,7g

Utrop: 2 400 kr

Örhängen ett par S925 6,8g med sten Thomas Sabo

175 kr

Utrop: 100 kr

Armband Firenze stål/med guldinlägg 18K brv 16,1g Ø60mm flexband

550 kr

Utrop: 100 kr

Armband Firenze stål/med guldinlägg 18K brv 14,1g Ø55mm flexband

75 kr

Utrop: 100 kr

Tändare Dunhill i originalask fungerar ej

200 kr

Utrop: 250 kr

Tändare elektrisk Ronson fungerar ej i tygfodral

25 kr

Utrop: 75 kr

Sony videokamera DCR-DVD115 snr: 1206276 med laddare och kablar i Samsonite kameraväska

400 kr

Utrop: 550 kr

Smyckeskrin Skultuna mässing Belle höjd 11cm Ø 8cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Hushåll

Bestick Hardanger Bestikk Julie 18 delar 6st gafflar 215mm 6st skedar 218mm samt 6st knivar 235mm i ask

450 kr

Utrop: 350 kr

Ljuslykta Metallslöjden Gusum i mässing med glaskupa signerad BK 1987 nr: 199 höjd 39cm

125 kr

Utrop: 100 kr

Fat Scandia Guld guldpläterad Ø 30,5cm höjd 4cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Hushåll

Bestick Scandia Guld 1st Tårtspade 235mm 1st Tårtgaffel 181mm 1st Tårtkniv 230mm 6st Kaffeskedar 110mm guldpläterade

125 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par 18K 1,6g droppar

500 kr

Utrop: 500 kr

Ring 21K Ø18 3,2g

850 kr

Utrop: 850 kr

Parti guld 9K Ø18 2st Ringar graverade 6,1g

Utrop: 700 kr

Ring 18K Ø17 ¼ 3,2g med diamanter 4x ca 0,02ct samt 16 små diamanter

Utrop: 1 000 kr

Parti guld 18K Ø18 ¾ 10,3g 2st Ringar graverade

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K Ø17 brv 3,4g med camé defekt skev i skenan

600 kr

Utrop: 700 kr

Parti guld 18K 9,1g 3st Ringar graverade varav 1st i vitguld med diamant 0,03ct enligt gravyr

Utrop: 2 100 kr

Ring 14K Ø18 ¾ brv 5,6g vitguld med stenar skev i skenan liten nagg samt små repor i blå stenen

900 kr

Utrop: 1 100 kr