861 - 880 av 977
1...434445...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2014

Klubbad för

Ring, med stenar 14K Ø17½ 3,2g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K Ø17 0,7g

Utrop: 200 kr

Hänge, 21K ögla i silver bruttovikt 7,3g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Örhängen, ett par tvåfärgade med stenar 14K 4,1g

650 kr

Utrop: 800 kr

Halskedja med hänge, vitguld ankarlänk med diamanter 5xca0,01-0,02ct 18K 45cm 3,3g

Utrop: 850 kr

Herrur, Regal R1003 quartz damm inuti, armband i läderimitation

50 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Regal R3680 quartz stål batteribyte behövs, skyddsplast kvar både fram och bak, armband i läderimitation

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Axcent

Damur, Axcent X1774 quartz stål små repor, armband ej original i läderimitation

Utrop: 50 kr

Herrur, Q&Q quartz stål med armband i läderimitation

Utrop: 50 kr

Kläder Övrigt

Jacka, Puma Style No 5558133, storlek S

250 kr

Utrop: 200 kr

Kläder Övrigt

Jacka, Boomerang "Voxnan" storlek Medium

350 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 5s 16GB troligtvis Telenor, små repor och nagg, imei: 357998057992947 i kartong med laddare och manual

2 300 kr

Utrop: 2 000 kr

Mobiltelefon, Apple Iphone 5s 16GB imei: 358762058713705 små repor, troligtvis Telia med laddare och hörlurar i kartong

3 200 kr

Utrop: 2 000 kr

Halskedja, Silver S925 42cm 18,8g

300 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver, udda skadat 2,3g

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par silver S925 1,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Gant

Herrur, GANT med datum små repor, med armband i läder, batteribyte behövs

600 kr

Utrop: 125 kr

Tangentbord, Logitech G19 med usb-kabel och strömsladd serienummer: SC2052501TW

275 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld, graverat 18K 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, graverat med diamant 1xca0,16ct 18K 25,3g

Utrop: 6 100 kr