Avslutad | Pant – Tisdag 9 september 2014
Klubbad för
Halskedja med hänge, vitguld ankarlänk med diamanter 5xca0,01-0,02ct 18K 45cm 3,3g
Herrur, Regal R3680 quartz stål batteribyte behövs, skyddsplast kvar både fram och bak, armband i läderimitation
Mobiltelefon, Apple Iphone 5s 16GB troligtvis Telenor, små repor och nagg, imei: 357998057992947 i kartong med laddare och manual
Mobiltelefon, Apple Iphone 5s 16GB imei: 358762058713705 små repor, troligtvis Telia med laddare och hörlurar i kartong