401 - 420 av 572
1...202122...29 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 8 september 2014

Klubbad för

Vas Laholm 2619, höjd 11cm

Utrop: 50 kr

Skål Nittsjö 5420, Ø ca21cm, smått repig insida

Utrop: 75 kr

Etsning Lennart Glemme 1966, 88/310, motiv Nya Ramaffären Örebro, i ram och glas, skadad ram, ca 27x16cm

Utrop: 50 kr

Akvarell Hans Ekvall, motiv Vinterdag, i ram och glas, ca 17,5x12cm, skadad ram

Utrop: 125 kr

Oljemålning Elof Ulaner, motiv Kaktus, i ram, 1949, ca 51,5x19cm, med små sprickor

25 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Tenn, Gust Eriksson Eskilstuna, höjd ca 19cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Kanna Tenn, O.H. Lagerstedt Eskilstuna, skadat handtag, höjd ca 16cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Bordsur Junghans W.700.81 413, tillverkad i Tyskland, med nyckel, höjd ca 25,5cm, skev lucka

500 kr

Utrop: 600 kr

Årssked S925 48,3g Julen 1967, Paul Rene Gauguin, dansk design, 163mm, med emalj

Utrop: 200 kr

Årssked S925 47,6g Jul 1965 166mm, med emalj

150 kr

Utrop: 200 kr

Kittel på ben i koppar, ben och handtag i metall, höjd ca 24cm, bucklor

50 kr

Utrop: 50 kr

Surfplatta Asus ME370T, serienummer D10KBC747983, med laddare, med fodral

650 kr

Utrop: 125 kr

Fritid Sport

Fiskekniv Marttiini Finland, med fodral, längd tot. 23cm, med skydd

200 kr

Utrop: 50 kr

Fritid Sport

Fiskekniv Rapala Finland, rostfritt stål, längd tot. 23cm, med fodral

150 kr

Utrop: 50 kr

Datorskärm LG Flatron L225WT, serienummer 801TEK0J221, med sladd, strömsladd saknas

175 kr

Utrop: 50 kr

Ring 18K 4,7g graverad

Utrop: 1 200 kr

Smartphone Nokia N9, 3579230, 2037095, skadad, utan laddare

275 kr

Utrop: 50 kr

Samlarbil Road Signature, Chevrolet 1959 Impala, längd bil ca 31cm

Samlarbil Road Signature, 1958 Pontiac Bonneville, längd bil ca 30cm

Samlarbil Road Signature, Ford 1957 Thunderbird, längd bil ca 26cm