1341 - 1360 av 1 428
1...676869...72 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 26 augusti 2014

Klubbad för

Hänge 18K 0,3g, graverad med månadstecknet vågen, skev

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring 18K 2,3g Ø19½, med gravyr

375 kr

Utrop: 450 kr

Smycken Herring

Utrop: 550 kr

Ring 18K 6,9g Ø18½, med stenar och gravyr

Utrop: 1 700 kr

Hänge 18K 0,3g, med sten

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti guld 18K 23,4g, defekt, graverat

Utrop: 5 600 kr

Halskedja Venezia 18K 2,3g 38cm

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 18K 0,8g, med sten

Utrop: 225 kr

Ring 14K vitguld 6,3g Ø17¼, 35xca0,02ct diamanter, något skev skena

2 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Parti guld 14K 1,6g, defekt, innehåller sten, utländska stämplar

Utrop: 275 kr

Smycken Herring

Ring 18K 5,5g Ø19, gravyr

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 1,2g Ø17 med små dia

250 kr

Utrop: 300 kr

Diverse 18K 1g Ø16½, skev fyrkant, saknar stämplar

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring 18K 1,3g Ø17½, med liten diamant, skev

Utrop: 350 kr

Halskedja Bismarck 18K 5,1g 42cm, doserad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 8,2 Ø16, 4xca0,12ct diamanter, gravyr

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Brosch vitguld 18K 3,8g, med pärlor, defekt lås

Utrop: 1 000 kr

Halskedja Pansar 18K 2,7g 44cm

Utrop: 700 kr

Hänge 18K 0,7g, Ekollon, defekt med små bucklor

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 1,2g, Svamp med emalj

275 kr

Utrop: 350 kr