761 - 780 av 849
1...383940...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2014

Klubbad för

Ring 18K Ø18 ¼ 7,5g med diamanter 21x ca 0,05ct

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Örhängen ett par 18K 1,2g med stenar och små diamanter

375 kr

Utrop: 325 kr

Hänge tvåfärgat 18K brv 8,3g med blå sten

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld 18K Ø18 9,1g skev i skenan

Utrop: 2 100 kr

Ring 18K Ø16 ¾ 5,9g tvåfärgad med små diamanter 0,50ct enligt gravyr

2 300 kr

Utrop: 2 600 kr

Ring 18K Ø17 ¼ 3,5g med sten och diamanter 0,20ct enligt gravyr vitguld

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K Ø18 5,4g med diamanter 18st baguettslipade 26st briljantslipade 0,33ct enligt gravyr vitguld

2 400 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring S925/14K 5,1g med sten

150 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 5,3g med stenar

200 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925/14K 4,3g med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Skål Flygfors, 15x30cm, signerad Flygfors-58

425 kr

Utrop: 550 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 5600 CDL med tillbehör i teakschatull

2 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti Silver, Påbörjad länk och bitar/silverringar samt udda Örhänge med sten

275 kr

Utrop: 150 kr

Armband, Silver Sterling Brd. B 18,5cm 12,6g

225 kr

Utrop: 75 kr

Hårspänne, S925 35,4g

150 kr

Utrop: 125 kr

Brosch med sten S925 Signerad L. Haglund 11,0g

375 kr

Utrop: 100 kr

Damur, Omega 18K manuell skadad urtavla snr: 11418197 Boettnr: 11418197/3955 18cm

Utrop: 4 000 kr

Ring med stenar Ø20 ½ skev skena 3,1g

600 kr

Utrop: 700 kr

Klockor Pulsar

Herrur, Pulsar VX32-X306 R2 snr: 3D0193 stål små repor

200 kr

Utrop: 250 kr

Slipsnål, S925 7,1g

75 kr

Utrop: 50 kr