741 - 760 av 849
1...373839...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 augusti 2014

Klubbad för

Parti guld 18K med diamanter 3x ca 0,01ct 4,0g graverad skev i skenan

Utrop: 900 kr

Halskedja Bismarck 18K 6,3g 47,5cm doserad trasig vid låset

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K Ø18 ¾ 4,6g

Utrop: 1 100 kr

Ring 8K Ø18 ½ med sten 2,2g

Utrop: 250 kr

Manschettknappar, Sporrong BKV Norrtälje okänd metall

100 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Ring, Herring Catwalk S925 19,2g

100 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen ett par S925 förgyllda med stenar Thomas Sabo 3,0g

175 kr

Utrop: 100 kr

Ring 18K Ø18 med diamanter 0,10ct enligt gravyr vitguld 3,0g

Utrop: 850 kr

Armband, S830 9,0g

150 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, 2st Armband defekta S835 samt S925 6,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

Armband, S830 6,8g

175 kr

Utrop: 50 kr

Ring 9K Ø18 ¾ vitguld med sten och diamanter 20x ca 0,01ct 4,3g graverad

650 kr

Utrop: 750 kr

Smycken Herring

Ring 18K Ø19 tvåfärgad med sten/diamanter 20x ca 0,01ct varav 2st lösa som bifogas 8,7g

Utrop: 2 100 kr

Damur, Certina double manuell snr: 20061509196405 med Armband i 18K med mindre skador brv. 32,1g

Utrop: 5 200 kr

Hänge 18K 0,6g med camé

150 kr

Utrop: 175 kr

Hänge 18K 0,7g med sten

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g

Utrop: 125 kr

Parti guld 18K 4,2g 1 Hänge graverat 3 udda Örhängen 1 Halskedja Pansar

Utrop: 1 000 kr

Belysning, 6st Livarno Halogenlampor i orginalförpackning

75 kr

Utrop: 75 kr

Spelkonsol, Poly 2000 i orginalask samt MP3/4-spelare Zero^3 med kablar i orginalförpackning

50 kr

Utrop: 50 kr