Avslutad | Pant – Måndag 11 augusti 2014
Laptop Acer Aspire 3003Lmi, Windows XP, med manual, med laddare, repig, stötmärken, serienummer LXA5505421542099D1EM01, i originalkartong
Michael Kors MK-5627 damur, stål, automatisk, kronograf, viklås, repig, i originalkartong
Fickur Balanciea Compense Spiral Breguet, med 2st boetter S800, manuell, graverad, repig, stötmärken, missfärgad, krackelyrer, slitage, serienummer 13490, kedja med gul sten
Mormorsur Remontoir Ancre 2st boetter S800, manuell, graverad, repig, stötmärken, serienummer 3520, går ej
Longines herrur Hydro Conquest, serienummer 34133703, modell L3.640.3, quartz, safirglas, repig ring, datum, med extralänk, stål, viklås, med skadad box, med certifikat augusti 2010