21 - 40 av 612
123...31 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 11 augusti 2014

Klubbad för

Örhängen ett par vitguld 18K 1,6g med diamanter 2xca0,03ct

500 kr

Utrop: 600 kr

Armband vitguld 18K 5,4g 19cm med diamanter 3xca0,01ct

Utrop: 1 400 kr

Örhänge vitguld 18K 0,5g udda med diamant 1xca0,02ct

100 kr

Utrop: 125 kr

Laptop Acer Aspire 3003Lmi, Windows XP, med manual, med laddare, repig, stötmärken, serienummer LXA5505421542099D1EM01, i originalkartong

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Michael Kors MK-5627 damur, stål, automatisk, kronograf, viklås, repig, i originalkartong

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Digitalkamera Sony NEX-5R, snr5114545, med laddare 8GB minneskort

2 200 kr

Utrop: 600 kr

Certina herrur President, automat, färgat stål, datum

550 kr

Utrop: 250 kr

Fickur 1st boett S800

125 kr

Utrop: 75 kr

Fickur LUC metall med oädel kedja

700 kr

Utrop: 50 kr

Fickur Balanciea Compense Spiral Breguet, med 2st boetter S800, manuell, graverad, repig, stötmärken, missfärgad, krackelyrer, slitage, serienummer 13490, kedja med gul sten

150 kr

Utrop: 100 kr

Mormorsur Remontoir Ancre 2st boetter S800, manuell, graverad, repig, stötmärken, serienummer 3520, går ej

75 kr

Utrop: 75 kr

Fickur 1st boett S800 med skadad urtavla

125 kr

Utrop: 75 kr

Longines herrur Hydro Conquest, serienummer 34133703, modell L3.640.3, quartz, safirglas, repig ring, datum, med extralänk, stål, viklås, med skadad box, med certifikat augusti 2010

Utrop: 5 400 kr

Halskedja 8K 2,6g defekt

Utrop: 300 kr

Armband Korridorlänk 18K 10,3g 18cm

2 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Armband 14K 3,3g 20,5cm

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 2g udda

Utrop: 500 kr

Mynt 22K 8,4g i etui

Utrop: 2 600 kr

Parti guld 18K 4,2g graverat

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 18K 1,8g defekt

Utrop: 425 kr