1 - 20 av 612
123...31 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 11 augusti 2014

Klubbad för

Elektronik Hushåll

Vitvinsglas 11st Orrefors "Silvia", design Ingeborg Lundin, höjd 13cm

1 500 kr

Utrop: 1 400 kr

Mandolin Hondo II modell HM6, repig, i mjukt fodral

500 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Excel, röd, made in china, i mjukt fodral

275 kr

Utrop: 250 kr

Snapsglas 5st Orrefors "Silvia", design Ingeborg Lundin, höjd 13,5cm

400 kr

Utrop: 450 kr

Akustisk gitarr Classic 38 lackskador, i mjukt fodral med ställning

100 kr

Utrop: 125 kr

Likörglas 4st Orrefors "Silvia", design Ingeborg Lundin, höjd 9,5cm

300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen 1 par 18K 1,7g med stenar

350 kr

Utrop: 425 kr

Sherryglas 10st Orrefors "Silvia", design Ingeborg Lundin, höjd 11cm, några glas med nagg

Utrop: 900 kr

Pianodragspel Hagström Rosita i väska

550 kr

Utrop: 425 kr

Skrin tvåfärgad metall med nyckel, klädd insida

3 100 kr

Utrop: 125 kr

Surfplatta Samsung Galaxy tab2, serienummer RF20405LB2X, med laddare, i kartong

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Skål Orrefors Ø13 H9cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Lappkniv i renhornsfodral

425 kr

Utrop: 75 kr

Skål Orrefors "Ravenna" Nr.7028 av Sven Palmqvist, höjd 8cm, Ø11cm

Utrop: 3 000 kr

Mobiltelefon Sony Xperia LT25i white, med manual, med laddare, repig, stötmärken, laddningsluckan defekt, serienummer BX903DUBTF, i originalkartong

Utrop: 750 kr

Skål Orrefors "Sofiero", design Gunnar Cyrén, höjd ca 8cm, bredd ca 11,5cm

375 kr

Utrop: 125 kr

Ljuslykta Orrefors Nimbus i ask

25 kr

Utrop: 50 kr

Kannor 2st metall Eskilstuna skadade

50 kr

Utrop: 50 kr

Kanna Rörstrand svart med lock

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin "Häst med ryttare" H21cm

225 kr

Utrop: 50 kr