301 - 320 av 612
1...151617...31 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 11 augusti 2014

Klubbad för

Ask 18K 10,1g bucklig med stenar

2 000 kr

Utrop: 2 400 kr

Ring vitguld 18K 4,4g Ø16¼ med stenar

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K 4,8g skadad/skev

Utrop: 1 200 kr

Parti guld 14K 11,1g defekt

Utrop: 2 100 kr

Armband 14K 3,7g skadad

Utrop: 700 kr

Mynt 21K 5,8g Ishockey VM daterad 1989, Sveriges Riksbank, i etui

Utrop: 1 600 kr

Mynt 21K 5,8g Nya Sverige Delaware daterad 1988, Sveriges Riksbank, i etui

Utrop: 1 600 kr

Mynt 21K 5,8g Kung Carl XVI Gustaf 50 år daterad 1996, Sveriges Riksbank, i etui

Utrop: 1 600 kr

Mynt 21K 5,8g Regalskeppet Vasa daterad 1990, Sveriges Riksbank, i etui

Utrop: 1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Mynt 21K 5,8g Svensk Myntning 995-1995 daterad 1995, Sveriges Riksbank, i etui

Utrop: 1 600 kr

Mynt 21K 5,8g Sveriges Konung i 25 år daterad 1998, Sveriges Riksbank, i etui

Utrop: 1 600 kr

Ring 14K 1,1g Ø15

Utrop: 225 kr

Klocktillbehör Övriga klockor

Festina herrur modell F16573, stål, mineralglas, multifunction, quartz, datum, med läderband

250 kr

Utrop: 300 kr

Klockor Raymond Weil

Raymond Weil Geneve herrur modell 7800-SCF-05207, stål, safirglas, automatisk, kronograf, datum, gummiarmband, serienummer V755449, naggad och sliten

6 500 kr

Utrop: 7 800 kr

Figurin Lisa Larson "Charlotta", keramik, höjd ca 17cm

850 kr

Utrop: 375 kr

Keramikplatta Lisa Larson 22,5x22,5cm, Gustavsberg, serienummer 10

550 kr

Utrop: 150 kr

Keramikplatta Lisa Larson 22,5x22,5cm, Gustavsberg

375 kr

Utrop: 150 kr

Väggrelif Lisa Larson "Drabant-3", höjd 29cm, Gustavsberg

550 kr

Utrop: 200 kr

Laptop Acer TravelMate 370, serienummer LXT3906020403012EDM000, med strömsladd, sliten, klistermärke, lösenordslåst

275 kr

Utrop: 50 kr