Avslutad | Pant – Tisdag 5 augusti 2014
Bonbonniere Georg Jensen modell Legacy (liten) , metall, design: Philip Bro Ludvigsen, H.7cm, L.12cm
Belysning Övrigt
Ljuskrona, sexarmad mässing, Ø25cm, H.19cm exl. upphäng, något skeva ljusarmar, framstår med spår av mässingsputs och stearin
Gouache/Blandteknik på papper, ca.19x24cm 34x40cm inkl ram, signerad M. Pyk, daterad 1967 samt betitlad "Pappa och jag Promenerar", papper något gulnat, trasig ram
Kamera DSLR Canon EOS1 Mark II, modellnr DS126051, 2st batterier, 1st DC-E1 DCCoupler, 1st batteriladdare Canon Ni-MH Charger NC-E2. manual samt mjuk kameraväska, bruksslitage, notera att inget objektiv medföljer
Kamera DSLR Nikon D40, modellnr. D33697, 1st objektiv Nikon DX AF-Nikkor 18-55mm 1:3,5-5,6GII, laddare, slitage
Mobiltelefon Samsung Galaxy S4, GT-I9505, serienr. RF1D60S9TKV, 16GB, laddare, hörlurar och manual i box