361 - 380 av 897
1...181920...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 augusti 2014

Klubbad för

Bestick, 1 Gaffel 202mm 2 Skedar 201mm och 209mm Silver S830 182,2g, graverat och något missfärgade

600 kr

Utrop: 550 kr

Myntliknande föremål 1st Silver S925 60,4g, med etui

250 kr

Utrop: 225 kr

Saltkar 1st Silver S925 30,9g, snett, buckligt och graverat med G

150 kr

Utrop: 125 kr

Vas 1st Travronden JAL Silver S925 290,2g

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Vas 1st Travronden JAL Silver S925 281,9g, graverad undersida

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Skål 1st JAL Silver S925 98,1g, graverad undersida

950 kr

Utrop: 375 kr

Vas 1st Rikstoto JAL Silver S925 278g, graverad undersida

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Fat 1st Ø38cm Silver S925 971,6g, graverad

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Damur, 18K i boett och länkar, med diamanter 18xca0,03ct, vitguld, manuell, bruttovikt: 42,6g, 15,5cm, skev länk

Breitling SuperOcean, herrur, modellnr. A17360, refnr. 173601, serienr. 1481979, stål, automat, datum, stållänk, viklås, med box och cert från 2005, slitet glas, repor på länk

Utrop: 11 000 kr

Breitling J Class, damur, refnr. D52063, serienr. 80260, 2986, quartz, guld/stål, datum, läderband, guldlås 18K,

4 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Klockor Jacques Lemans

Jacques Lemans, herrur, 1-1619, quartz, kronograf, datum, läderband, små repor i glas

800 kr

Utrop: 300 kr

Longines, herrur, 16 258915, manuell, 18K i boett, läderband, fläckar i glas och på urtavla, graverad bakboett

2 400 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Festina

Festina Chronograph Alarm, herrur, 6566 quartz, datum, kronograf, stål, viklås, märken på glas, bruksslitage

300 kr

Utrop: 600 kr

Tissot PRC 200, herrur, T 461, SKM-BG-94609C, quartz, stål, datum, kronograph, läderband, viklås

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Matsked modell Sachsisk S830 180mm 52g

225 kr

Utrop: 150 kr

225 kr

Utrop: 150 kr

225 kr

Utrop: 150 kr

Omega Semaster De Ville, herrur, stål/guld, manuell, datum, plastglas, slitage, sprintar till armband saknas, sliten/defekt krona, repigt glas, märken på boett

1 800 kr

Utrop: 400 kr

Omega, herrur, stål, manuell, plastglas, flexlänk ej orginal, slitage, repig boett, bakboett defekt/lös, defekt urtavla

1 100 kr

Utrop: 400 kr