Avslutad | Pant – Tisdag 5 augusti 2014
Bestick, 1 Gaffel 202mm 2 Skedar 201mm och 209mm Silver S830 182,2g, graverat och något missfärgade
Damur, 18K i boett och länkar, med diamanter 18xca0,03ct, vitguld, manuell, bruttovikt: 42,6g, 15,5cm, skev länk
Visa varaKlockor Breitling
Breitling SuperOcean, herrur, modellnr. A17360, refnr. 173601, serienr. 1481979, stål, automat, datum, stållänk, viklås, med box och cert från 2005, slitet glas, repor på länk
Breitling J Class, damur, refnr. D52063, serienr. 80260, 2986, quartz, guld/stål, datum, läderband, guldlås 18K,
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans, herrur, 1-1619, quartz, kronograf, datum, läderband, små repor i glas
Longines, herrur, 16 258915, manuell, 18K i boett, läderband, fläckar i glas och på urtavla, graverad bakboett
Klockor Festina
Festina Chronograph Alarm, herrur, 6566 quartz, datum, kronograf, stål, viklås, märken på glas, bruksslitage
Tissot PRC 200, herrur, T 461, SKM-BG-94609C, quartz, stål, datum, kronograph, läderband, viklås
Omega Semaster De Ville, herrur, stål/guld, manuell, datum, plastglas, slitage, sprintar till armband saknas, sliten/defekt krona, repigt glas, märken på boett