361 - 380 av 890
1...181920...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 juli 2014

Klubbad för

Fritid Sport

Longboard, Fibertec med Paris Truckar och hjul från Orangatang made in Switzerland sliten runt kanterna

425 kr

Utrop: 500 kr

Målning, Johan Bladh -53 olja på duk, hus och landskap 55x45 sitter löst i träram

600 kr

Utrop: 750 kr

Elektronik Musik

Hemmabiosystem, Samsung HT-ES6200 2.1 system 3D Blu-ray, USB-ingång, DLNA & WiFi, iPhone-/ iPod-stöd via USB repig saknar fjärrkontroll snr: ZWZ112AC900006X ej funktionsgaranti

550 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr Jackson, serienummer 04083012, crafted in India, mindre stötskador och repor, i mjukt fodral

Utrop: 2 000 kr

Dragspel Sonola modell 502, made in Italy, repig och stötmärken, med läderband, i fodral

Utrop: 10 800 kr

Dragspel Victoria modell Cassotto, serienummer 17344, med läderband, repig och stötmärken, i hårt fodral

Utrop: 13 200 kr

Modellflygplan Märklin Ju52 19801 snr812 902 i kartong

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Musikinstrument Elektroniska

Keyboard Yamaha modell DGX-305, med strömsladd, serienummer WBK002615, repig och stötmärken, saknar fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Skål glas Tapio Wirkkala Ø18cm H12cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Ljusstake Iittala Festivo H24cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Vas glas Tapio Wirkkala H16,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Skål Iittala Alvar AAlto H3,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glaskaraff Bormioli Rocco H25cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Fickkniv Marttiini MFK-2 W

250 kr

Utrop: 50 kr

Bordsskedar silver 2st 186mm rund Svensk 80,7g

250 kr

Utrop: 250 kr

Hänge 18K graverat 1,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Olja på duk, Walter Liljenberg (1917-), 32x40cm, krackelyrer, i skadad ram

100 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk, Astrid Widenberg Liljefors (1948-), 37x45cm, i ram

225 kr

Utrop: 125 kr

Olja på duk, Torsten Meuller (1909-?), 59x29cm, i ram

125 kr

Utrop: 125 kr

Elektronik Hushåll

Likörglas 6st Johansfors H9cm

125 kr

Utrop: 75 kr