Avslutad | Pant – Tisdag 22 juli 2014
Fritid Sport
Longboard, Fibertec med Paris Truckar och hjul från Orangatang made in Switzerland sliten runt kanterna
Elektronik Musik
Hemmabiosystem, Samsung HT-ES6200 2.1 system 3D Blu-ray, USB-ingång, DLNA & WiFi, iPhone-/ iPod-stöd via USB repig saknar fjärrkontroll snr: ZWZ112AC900006X ej funktionsgaranti
Elgitarr Jackson, serienummer 04083012, crafted in India, mindre stötskador och repor, i mjukt fodral
Dragspel Sonola modell 502, made in Italy, repig och stötmärken, med läderband, i fodral
Dragspel Victoria modell Cassotto, serienummer 17344, med läderband, repig och stötmärken, i hårt fodral
Musikinstrument Elektroniska
Keyboard Yamaha modell DGX-305, med strömsladd, serienummer WBK002615, repig och stötmärken, saknar fodral