Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Klubbad för
Burk, med trälock, JIE Gantofta, "Söta Susies syltbod" ur serien "Vår lilla stad" höjd 11cm
Porslin, MZ 10st koppar, 13st fat, 1 mjölkkanna, 1 gräddkanna, 1 tekanna, 1 sockerskål, nagg, färgskiftningar, skador
Damur, Noone sterling, quartz, baksida i stål, boett och armband i silver S925 med stenar varav en saknas, i behov av nytt batteri, bruttovikt 30,9