1261 - 1280 av 1 479
1...636465...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Halskedja, defekt trasig 18K 1,9g

Utrop: 450 kr

Myntliknande föremål, FIFA 1974 world cup 21K 3g

650 kr

Utrop: 750 kr

Hänge, med sten 18K 0,7g

Utrop: 175 kr

Ring, graverad 21K Ø17¾ 4,7g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, ett par creoler 18K Ø2,8cm 1,9g

Utrop: 550 kr

Parti guld, udda defekt skadat 18K 3,2g

Utrop: 750 kr

Burk, med trälock, JIE Gantofta, "Söta Susies syltbod" ur serien "Vår lilla stad" höjd 11cm

700 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, MZ 10st koppar, 13st fat, 1 mjölkkanna, 1 gräddkanna, 1 tekanna, 1 sockerskål, nagg, färgskiftningar, skador

200 kr

Utrop: 50 kr

Porslin, 4st Upsala Ekeby fat Ø18cm, en med nagg i kanten

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, höjd 12cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Spel

TV spel, 5st för PS3, bl.a Dragon age

250 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik Spel

TV spel, 5st för PS3, bl.a Dragon Age II

150 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik Spel

TV spel, 5st för PS3, OBS det är Mass effect 2 i Mass effect 3 fodralet

150 kr

Utrop: 150 kr

Elektronik Spel

5 spel bl.a. Devil may cry

150 kr

Utrop: 150 kr

Hängen, 2st med sten silver S925 1,5g

50 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver, defekt skadat med stenar mestadels S925 95,4g

425 kr

Utrop: 275 kr

Damur, Noone sterling, quartz, baksida i stål, boett och armband i silver S925 med stenar varav en saknas, i behov av nytt batteri, bruttovikt 30,9

200 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen, med stenar silver 2,3g

75 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen, ett par hängande med sten silver S925 0,9g

Utrop: 50 kr

Hängen, 2st varav en med sten silver S925 1,2g

75 kr

Utrop: 50 kr