881 - 900 av 1 479
1...444546...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Bordsstativ Leitz (för kamera) med kulled, 3-bens.

Objektiv Olympus 14-45mm 1:3,5-5,6. 0.38m/1.3ft-8. Nr102195321. Linsskydd ej orginal. Väska.

Herrur Omega Seamaster Professional 200m quartz s.k. stål/guld, datum, bruksslitage repor, något korrosion visare, box sliten, ytterkartong (ej cert) ca 89-90.

2 600 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Citizen

Dykur Citizen Promaster Diver's 200m, quartz, alarm, kronograf, med gummirem. Nr: 580899

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Fickur Waltham Ø51mm 17 Jewels med skruvad bakboett Sn: 6359057

500 kr

Utrop: 750 kr

Klockkedja 18K ca 25cm sliten 11,6g

Utrop: 2 800 kr

Fickur 18K Ø50mm verknummer 802966 inskription i bakboett: Presented by Middlebie Parish for War Service 1918 Lieut. W. Irving. K. O. S. B.86,7 g

4 000 kr

Utrop: 3 500 kr

Fickur 14K Ø51,5mm glas saknas, bakboett saknas, 1 boett i metall

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja 14K 47cm 2,2g

325 kr

Utrop: 375 kr

Ring 14K Ø17¾ 4,5g med pärlor och små stenar

Utrop: 800 kr

Ring 14K Ø17 3,0g defekt små skador på sten

Utrop: 500 kr

Ring 14K Ø17¼ 5,6g

Utrop: 850 kr

Örhängen, ett par 18K 2,3g med pärlor och skruvstopper

Utrop: 550 kr

Armband 18K 18cm 4,5g med pärlor

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Collier 18K 38,5cm 12,9g med pärlor och säkerhetskedja

Utrop: 3 100 kr

Ring 14K 3,7g defekt, med små diamanter

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld 18K 3,9g defekt, innehåller stenar och små diamanter

Utrop: 850 kr

Smycken Herring

Ringar, 2st 18K 6,6g graverade

Utrop: 1 500 kr

Smycken Herring

Ring 18K 1,9g defekt, graverad

Utrop: 425 kr

Hänge kors 18K 1,0g defekt

200 kr

Utrop: 225 kr