Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014
Klubbad för
Objektiv Olympus 14-45mm 1:3,5-5,6. 0.38m/1.3ft-8. Nr102195321. Linsskydd ej orginal. Väska.
Visa varaKlockor Omega
Herrur Omega Seamaster Professional 200m quartz s.k. stål/guld, datum, bruksslitage repor, något korrosion visare, box sliten, ytterkartong (ej cert) ca 89-90.
Klockor Citizen
Dykur Citizen Promaster Diver's 200m, quartz, alarm, kronograf, med gummirem. Nr: 580899
Fickur 18K Ø50mm verknummer 802966 inskription i bakboett: Presented by Middlebie Parish for War Service 1918 Lieut. W. Irving. K. O. S. B.86,7 g