601 - 620 av 1 479
1...303132...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 juli 2014

Klubbad för

Kompottsked Rosen 135mm 21g 830s

250 kr

Utrop: 75 kr

Tårtspade Olga 250mm 830s 72g.

425 kr

Utrop: 225 kr

Kaffeskedar 6st Olga 115mm 76g 830s

300 kr

Utrop: 250 kr

Sockerströare modell Olga i 830s 208mm 42g, delvis förgylld insida, blomsterdekor.

350 kr

Utrop: 125 kr

Såsslev modell Olga 170mm 830s 44g

475 kr

Utrop: 150 kr

Soppslev Olga 830s 212,9g 38cm, graverad med initialer.

2 000 kr

Utrop: 1 000 kr

Sockerskål, snipa, 835silver 205g, handarbete.

800 kr

Utrop: 750 kr

Silverfat floramodell 830silver 135g, 165mmx122mm, svensk stämplat.

600 kr

Utrop: 425 kr

Tésil rosen höjd 4,5cm 82g 830S

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Uppläggningsbestick 3st 830S 65g

950 kr

Utrop: 225 kr

Bakelsespade Rosen 20cm 830S 36,7g

475 kr

Utrop: 125 kr

Tårtspade Rosen 20cm 42g 830S

275 kr

Utrop: 125 kr

Skål Rosen 830S 115g 14cm gravyr

400 kr

Utrop: 350 kr

Parti guld, defekt och graverat, innehåller små diamanter 14K 9,4g

Utrop: 1 700 kr

Hänge, med sten och diamanter 26x ca 0,02ct 14K 3,3g

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Ringar, 2st med gravyr Ø16 3/4 18K 9,7g

Utrop: 2 300 kr

Smycken Herring

Ring med gravyr Ø18 1/4 18K 4,5g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Ankar 50cm, något defekt lås 18K 26,0g

Utrop: 6 200 kr

Smycken Herring

Ring med gravyr Ø18 1/2 18K 2,6g

Utrop: 600 kr

Halskedja, X-länk doserad 48cm, defekt länk 18K 18,4g

Utrop: 4 400 kr