Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2014
Klubbad för
Elektronik Spel
Playstation Vita Sony, med laddare, serienummer HC0187858, repor, stötmärken, fungerar ej
Tekoppar med fat och assietter 4st, royal Copenhagen modell Blå Blomster (1 assiett naggad)