841 - 860 av 1 366
1...424344...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2014

Klubbad för

Hänge S925 3,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Medaljong S925 5,8g

75 kr

Utrop: 50 kr

Hänge S925 3,9g

Utrop: 50 kr

Armband X-länk S925 10,2g 22,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Spel

Playstation Vita Sony, med laddare, serienummer HC0187858, repor, stötmärken, fungerar ej

200 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Hushåll

Gräddkanna S830 83g, höjd ca 6,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Elektronik Hushåll

Teskedar silver 3st 67,2g längd ca 12,5cm

200 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Hushåll

Sked silver 19,6g 13,5cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Elektronik Hushåll

Parti silver 20,2g defekt

50 kr

Utrop: 75 kr

Tekoppar med fat och assietter 4st, royal Copenhagen modell Blå Blomster (1 assiett naggad)

400 kr

Utrop: 250 kr

Kaffekoppar med fat och assietter 10st, Royal Copenhagen, modell Blå Blomster

850 kr

Utrop: 375 kr

Soc Gpulse herrur med hjärtmonitor, stötmärken och repig

Utrop: 500 kr

Halskedja 18K doserad Bismarck 45cm 24,1g

Utrop: 6 200 kr

Kamera Canon IXUS L-1 i fodral utan batteri

75 kr

Utrop: 50 kr

Ringar 2st 18K graverad/skadad 3,4g

Utrop: 800 kr

Berlock 18K Hjärta med sten 0,5g

Utrop: 125 kr

Halskedja 18K 42cm 1,1g

200 kr

Utrop: 250 kr

Armband 18K 3,4g 18,5cm, tvåfärgat med stenar

650 kr

Utrop: 800 kr

Collier 18K 9,9g 49cm, tvåfärgad med stenar

Utrop: 2 600 kr

Ring 14K Ø17½ 1,6g

Utrop: 275 kr