Tavla Uno Wallman Olja på duk med ram ca51x59cm
Utrop: 600 kr
Tavla Uno Wallman Olja på duk ca33x41cm
Tavla Uno Wallman Olja på duk ca60x73cm
Parti tavelramar, skador finns, 2st 59x68.
Utrop: 50 kr
Tisdag 8 jul 2014