Avslutad | Pant – Tisdag 8 juli 2014
Bestick, Silver 685g, 6st bordsknivar, 6st bordgafflar, 2st smörknivar modell svensk spetsig, 1st sockertång, graverade
Lampa, Bordlampa Waldmann i aluminum, MPTE 111, AC 230-240V, 50/60Hz, 1x11W snr: 0102964325
Basgitarr J&D by Jack & Danny Brothers modell Precison, serienummer YAGH2908, repig, stötmärken, lackskador, extra strängar medföljer, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Encore, John Hornby Skewes & Co Ltd, serienummer DRC50, repig, stötmärken, i mjukt fodral
Laptop Fujitsu modell Lifebook A Series AH531, serienummer YLDN141906, med laddare och diverse kablar, repig, i datorväska
Laptop Asus modell K53E, serienummer W4CQY-RRVBY-HCWFH-6DYHV-3PBTC, fläckig, repig, med laddare, i datorväska
Musikinstrument Elektroniska
Synthesizer, Clavia modell Nord Lead 3, serienummer NC02623, med elkabel och hörlurar, i sliten originalkartong
Elektronik Spel
Playstation 3 Sony med handkontroll, diverse kablar, manualer, repig, serienummer 02-27445866-1989294-CECH-4004A, i originalkartong, spel "The Tomb Raider Trilogy"
Tallrikar Höganäs Gille 6st, ca Ø22cm, motiv ur bonadsmålning, utförd 1814 av Johannes Nilsson, Halland
Djup tallrik Höganäs Gille, ca Ø29,5cm, motiv ur bonadsmålning, utförd 1814 av Johannes Nilsson, Halland
Koppar med fat 6st, höjd på kopparna ca 6,5cm, MZ Altrohlau CM-R Czechoslovakia, mindre nagg
Digital videokamera JVC Everio modell GZ-E205WE, serienummer 127C0309, med diverse sladdar, laddare och bruksanvisning i originalkartong