521 - 540 av 1 495
1...262728...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014

Klubbad för

Bordskniv silver 206mm brv65g

Utrop: 150 kr

Champagneglas 2st Villeroy&Bosh H27cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Vinglas 2st Villeroy&Bosch H20,5cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Vas Rosenthal studio-linie 15cm

50 kr

Utrop: 75 kr

Tallrikar 2st för vägg Ø15cm rhodes Greece

25 kr

Utrop: 50 kr

Malmklocka Mora

75 kr

Utrop: 50 kr

Kopparkittel skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Väggljusstake tenn

25 kr

Utrop: 50 kr

Väggprydnad koppar Ø22cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par mässing H15,5 en skadad

75 kr

Utrop: 75 kr

Uppläggningsfat Gustavsberg Hagtorn 22x31cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Soppterrin Gustavsberg Hagtorn H17cm 17x23cm

100 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja 18K doserad X-länk 46,5cm 27,5g

Utrop: 7 000 kr

Armband 18K Bismarck 18,5cm 9,5g

Utrop: 2 500 kr

Vas med handtag Royal Delft krackelerad H24cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Olja på pannå Malvi Nordqvist 31x23cm skadad ram

225 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar ett par Nappula Iittala design Matti Klenell H183mm mässing i kartong

400 kr

Utrop: 250 kr

Ljusstakar ett par Nappula Iittala design Matti Klenell H107mm mässing i kartong

400 kr

Utrop: 200 kr

Bluetooth tangentbord Deltaco till iPad oanvänt i kartong

250 kr

Utrop: 300 kr

Elektronik Musik

iPad Apple A1446 snr:DCYJLNCKFOGM med laddare och hörlurar

650 kr

Utrop: 200 kr