Bordskniv silver 206mm brv65g
Utrop: 150 kr
Champagneglas 2st Villeroy&Bosh H27cm
Utrop: 75 kr
Vinglas 2st Villeroy&Bosch H20,5cm
Vas Rosenthal studio-linie 15cm
Tallrikar 2st för vägg Ø15cm rhodes Greece
Utrop: 50 kr
Malmklocka Mora
Kopparkittel skadad
Väggljusstake tenn
Väggprydnad koppar Ø22cm
Ljusstakar ett par mässing H15,5 en skadad
Uppläggningsfat Gustavsberg Hagtorn 22x31cm
Soppterrin Gustavsberg Hagtorn H17cm 17x23cm
Halskedja 18K doserad X-länk 46,5cm 27,5g
Utrop: 7 000 kr
Armband 18K Bismarck 18,5cm 9,5g
Utrop: 2 500 kr
Vas med handtag Royal Delft krackelerad H24cm
Olja på pannå Malvi Nordqvist 31x23cm skadad ram
Ljusstakar ett par Nappula Iittala design Matti Klenell H183mm mässing i kartong
Utrop: 250 kr
Ljusstakar ett par Nappula Iittala design Matti Klenell H107mm mässing i kartong
Utrop: 200 kr
Bluetooth tangentbord Deltaco till iPad oanvänt i kartong
Utrop: 300 kr
iPad Apple A1446 snr:DCYJLNCKFOGM med laddare och hörlurar
Tisdag 1 jul 2014