501 - 520 av 1 495
1...252627...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 1 juli 2014

Klubbad för

Ring vitguld 18K 2,8g Ø16¾ med diamant 1xca0,26ct, graverad

Utrop: 2 600 kr

Collier Venezia 18K 14,6g 48cm med pärlor och röda stenar

2 900 kr

Utrop: 3 800 kr

Laptop HP EliteBook 8440p defekt, bit av laddare saknas, repig, serienummer 584048-001

1 300 kr

Utrop: 50 kr

Certina herrur 14K graverad brv 29g, läderarmband, quartz, datum, safirglas, C15892896511, 158.9289.65, Au585, 13LA0000633

1 800 kr

Utrop: 1 800 kr

Tissot V8 herrur i stål, "Tachymetre", läderarmband, quartz, datum, kronograf, safirglas, serienummer S 7582/852, RKS-BC-18896, nagg

Utrop: 1 200 kr

Akustisk Gitarr Yamaha C-40 skador i lacken snr 21001119 i mjukt fodral

300 kr

Utrop: 375 kr

Akvarell Gun-Britt Karlsson "Vanja" 37x52cm torrnål+flatbitning inramad

150 kr

Utrop: 125 kr

Färglittografi Steffe 8,5x9cm inramad

350 kr

Utrop: 125 kr

Färglittografi Steffe 54/70 8x9,5cm inramad

175 kr

Utrop: 125 kr

Målning blandteknik Sven Inge Höglund 27x22cm inramad info på baksidan

200 kr

Utrop: 250 kr

Grafiskt tryck Suzanne Nessim -85 25/75 38x27cm inramad

200 kr

Utrop: 250 kr

Grafiskt tryck Mats-Åke Forsberg -87 36/100 40,5x60cm repigt plexiglas

Utrop: 125 kr

Grafiskt tryck Mats-Åke Forsberg -87 33/100 40,5x60cm repigt plexiglas

Utrop: 125 kr

Oljemålning på pannå Gösta Sundvall 36,5x45cm skadad ram

350 kr

Utrop: 425 kr

Litografi CYT 143/1500 44x61cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Litografi Åke Pallarp 64x75cm 219/230 inramad

500 kr

Utrop: 600 kr

Litografi Lena Linderholm 60x80cm 92/175 inramad

550 kr

Utrop: 600 kr

Litografi CYT 44x61cm 143/1500

100 kr

Utrop: 125 kr

Akvarell Hans H 11x15cm inramad

Utrop: 125 kr

Kikare Leica ultravid 8x42 HD med fodral i kartong snr 1614660

7 700 kr

Utrop: 4 400 kr