Avslutad | Pant – Tisdag 24 juni 2014
Elektronik Hushåll
Konstglas, Kosta Boda Open Minds vas Ulrica Hydman-Vallien signerad 48744 höjd ca 24cm
Elektronik Film
Elektronik, DVD-spelare DMTECH Modell: DPU2370A, Snr: 60106110100134. Bärbar med fjärrkontroll och laddare
Elektronik, Apple Ipad 2 16GB vit, Snr: DMPJW38NDKPH, i fodral Belkin och laddare
Fritid Sport
Fritid Fiskespö Shimano Technium Spinning 270H, med fodral. Fiskerullar Abu Garcia Cardinal 65 Gear Ratio 4.8:1, en i plast, en i aluminium Size 5
Leksaker, Märklin olika delar. Räls 24 rakor ca 18cm, 20 böjar ca 18cm i innerböjen, 3 växelskenor ca 19cm, 1 bro ca 36cm lång, höjd ca 11cm, 3 godsvagnar, 1 lok i originalkartong, 1 stationshus, 1 litet hus, 2 transformatorer, 7st plastgranar, 3 träd
Porslin Servis Czechoslovakia i 58st delar 12st mattallrikar 12st förrättstallrikar 12st assietter 12st djupa tallrikar 2st karotter 1st kanna 6st uppläggningsfat 1st såssnipa
Porslin Kaffeservis Bavaria Mitterteich Germany 12st koppar 12st fat 12st assietter 1 gräddkanna 1 sockerskål
Fritid Cyklar
Cykel, Merida Matts Dakar 670, Ramnummer P2HD1010187 24 växlad, fram och bakskärm löst i påse, visst slitage