1061 - 1080 av 1 139
1...535455...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juni 2014

Klubbad för

Ring Bismarck 18K Ø17 1,8g

Utrop: 375 kr

Kråsnål, 18K 0,8g med pärla, nål något krokig

150 kr

Utrop: 175 kr

Kråsnål, 18K 0,9g nål något krokig

Utrop: 200 kr

Hänge krucifix 14K 2,2g

300 kr

Utrop: 350 kr

Myntliknande föremål, 24K 31,2g 50 Dollar Canada 2011

Utrop: 10 000 kr

Ring, 18K Ø20 ¼ 7,5g med sten graverad

Utrop: 1 700 kr

Halskedja Singapore 18K 0,7g 52cm

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring, 18K Ø 17, 4,2g med diamanter 5x ca 0,08ct

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge hjärta 18K med 9st små diamanter 0,7g

175 kr

Utrop: 200 kr

Ring, 20K Ø17 ½ 4,6g med stenar, graverad sliten

Utrop: 1 200 kr

Hänge fyrklöver 18K 1,2g

Utrop: 350 kr

Ring, 18K Ø20 ¼ 6,3g graverad

Utrop: 150 kr

Ring, 18K Ø20 ¼ 7,9g graverad, två toner

Utrop: 1 800 kr

Halskedja X-länk 18K 20,7g 44cm

Utrop: 5 100 kr

Armband X-länk 18K 20,6g med 5st berlocker 19cm

Utrop: 5 100 kr

Parti silver 44,0g defekt trasigt

125 kr

Utrop: 150 kr

Fickur, S.U.F. 18K brv 91,6g. Snr: 173092, Ø50mm savonett, graverad, små bucklor, repor på bakboett.

Utrop: 5 300 kr

Certina, herrur 14K datum quartz, batteribyte krävs Snr: EOL115.9299.65, med läderband ej original

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Klockor Festina

Festina herrur F16573 quartz kronograf med läderarmband

300 kr

Utrop: 350 kr

Kaffeskedar 12st S830 119,6g 116mm i tygfodral

325 kr

Utrop: 350 kr