Avslutad | Pant – Tisdag 24 juni 2014
Klubbad för
Fickur, S.U.F. 18K brv 91,6g. Snr: 173092, Ø50mm savonett, graverad, små bucklor, repor på bakboett.
Certina, herrur 14K datum quartz, batteribyte krävs Snr: EOL115.9299.65, med läderband ej original