461 - 480 av 1 139
1...232425...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juni 2014

Klubbad för

Motorcrossutrustning: 1 stövlar stl. 44, 1 par benskydd, 1 kroppsskydd, 1 jacka 1 par byxor stl. 34 allt av märket Scott

1 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Takkrona med prismor, el, kontaktdel saknas

50 kr

Utrop: 50 kr

Kopparform med väggfäste bucklig Ø20cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Kopparkruka med lock, bucklig, höjd 15cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Glasflaska med kopparhölje, med speldosa, höjd 20,5cm

550 kr

Utrop: 125 kr

Spegel med förgylld ram, sprucket glas, höjd 57cm bredd 25,5-32cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Tomtejulljusstakar 4st, slitna, höjd 3,5cm bredd 4cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Hänge/brosch S800 2,5g med camé

75 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 2,2g Ø17½, med sten

50 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen 1 par 18K 0,8g, med stenar

175 kr

Utrop: 225 kr

Örhängen 1 par 18K 1,5g, med caméer

325 kr

Utrop: 400 kr

Oljemålning Alvar Hård "Vintermetning" 69x49cm, skadad inramning

850 kr

Utrop: 600 kr

Oljemålning på duk, sign. Klaibery 53x63cm, skadad ram och reva på duk 11cm

325 kr

Utrop: 125 kr

Spegel med förgylld ram, höjd 73cm, bredd 29-34cm

475 kr

Utrop: 375 kr

Oljemålning W. Liljenberg (1917-?) 49x60cm, förgylld träram

850 kr

Utrop: 250 kr

Oljemålning Johan Arvall 60X90cm

750 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Fenix modell SG, repig, med klistermärken, utan fodral

700 kr

Utrop: 600 kr

Akustisk gitarr Yamaha modell CG 101A, serienummer OML166256, stötskador, repig och färgfläckar, utan fodral

450 kr

Utrop: 375 kr

Akustisk gitarr Levin i fodral modell LG-8, serienummer 551745, stötskadad och repig

500 kr

Utrop: 600 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Fender USA modell Telecaster, serienummer Z8230497, i hårt fodral

6 300 kr

Utrop: 6 600 kr