441 - 460 av 1 139
1...222324...57 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 juni 2014

Klubbad för

Kaffeskedar 6st S830 57,7g 126mm, graverade

175 kr

Utrop: 200 kr

Moccaskedar 6st S830 47,3g 91mm, modell Rosen

300 kr

Utrop: 150 kr

Gaffel S800 8,7g 113mm

25 kr

Utrop: 50 kr

Sked S830 12,2g 105mm

125 kr

Utrop: 50 kr

Matsked S830 51,6g 215mm graverad och bucklig

150 kr

Utrop: 150 kr

Moccaskedar 6st S830 50,0g 97mm, förgyllda

175 kr

Utrop: 150 kr

Kaktång S830 26,6g 116mm

100 kr

Utrop: 100 kr

Soppslev S830 ca 87,6g med träskaft, 43cm

325 kr

Utrop: 275 kr

Laptop HP 655, snr.5CB24734XT, med laddare och manual i kartong

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Mobiltelefon Samsung modell GT-S5570, låst, IMEI 356108/04/180291/0, med laddare

150 kr

Utrop: 50 kr

Laptop Emachines G525, snr.LXN8302079021004FC1601, med strömsladd

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Musikinstrument Dragspel

Knappdragspel Serinetta, i väska

Utrop: 12 000 kr

Mobiltelefon Huawei Asend Y200, modell U-8655-1, IMEI 861895011543783, med laddare, USB-kabel och bruksanvisning i originalkartong

250 kr

Utrop: 250 kr

Knappdragspel Guerrini modell 715, snr.13872, lagad, skador, i väska

Utrop: 8 400 kr

Knappdragspel Zero Sette, B16C, Castelfidardo, i väska

Utrop: 13 200 kr

Knappdragspel Bugari, Supercasotto Extra, i väska

Utrop: 13 800 kr

Knappdragspel Accordiola Super Italia, i väska

Utrop: 13 800 kr

Musikinstrument Dragspel

Knappdragspel Paolo Soprani, de luxe model, mod 436, i väska

Utrop: 12 000 kr

Knappdragspel Guerrini, Super Italia, mod 101S, i väska

Utrop: 12 000 kr

Knappdragspel Crucianelli, Filippo, i väska

Utrop: 9 600 kr