1421 - 1440 av 1 542
1...717273...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014

Klubbad för

Slipsnål, förgylld silver 4,4g

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring, småskev 18K Ø18 2,3g

Utrop: 700 kr

Halskedja, Venezia defekt lås silver S925 71cm 15g

50 kr

Utrop: 75 kr

Fickur, manuell 14K plastglas boett nr:110223, graverad baksida, små bucklor bruttovikt 27,6g

750 kr

Utrop: 800 kr

Armband, rund Kejsarlänk silver S925 21,5cm 25,7g

550 kr

Utrop: 150 kr

Parti guld, graverat 18K 15g

2 800 kr

Utrop: 3 600 kr

Hänge, 18K 1,5g

375 kr

Utrop: 450 kr

Örhänge, ett udda med sten 18K 0,4g

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring, med stenar, lite skev skena 18K Ø18¼ 2,3g

Utrop: 550 kr

Smycken Herring

Ring, graverad 23K Ø18¾ 4,2g

Utrop: 1 200 kr

Armband, Bismarck, sliten, trasig länk 14K 15,5cm 4,5g

Utrop: 750 kr

Parti guld, graverat defekt 18K 2,9g

Utrop: 650 kr

Hänge, med diamanter 2xca0,005ct 18K 1g

Utrop: 275 kr

Hänge, 18K 2g

Utrop: 600 kr

Halskedja, Venezia 18K 38cm 2,1g

Utrop: 450 kr

Ring, med pärla 18K Ø15 bruttovikt 7g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, doserad Bismarck med flera skadade länkar 18K 45cm 8,1g

Utrop: 1 700 kr

Ring, något skev 14K Ø19¼ 1,9g

Utrop: 325 kr

Örhängen, ett par 14K 1,5g

Utrop: 250 kr

Halskedja, trefärgad 18K 45cm 11,6g

2 100 kr

Utrop: 2 700 kr