Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014
Exklusiv orientalisk matta, Isfahan, 317x205, mörkblå bård, blommönster. VISAS EJ.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Orientalisk matta, Keshan, 201x132, mörkblå botten, röda inslag. VISAS EJ.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Matta, Silkeghom, 208x135, guldbrun botten med blå/ljusblå inslag, blommönster & medaljonger, fläckar och missfärgningar förekommer. VISAS EJ.
Matta, Silkeghom, 147x99, ljusgrön bård, vit botten med röda/rosa blommor och ljusblå inslag, någon nagg på långsidor, fint skick. VISAS EJ.
Matta, Silkeghom, ca 162x102 röd botten, rosa bård, någon slitage på långsidorna, gott skick. VISAS EJ.
Gyrokompass, överskottsmaterial, Svenska försvarsmakten Tre kronor, modell Fennel Kassel KT2 Nr 133045 / 83, M3261-722021, NR089, i gott skick, mindre skav och färgsläpp. Röd stavlampa (ej batteri)
Musikinstrument Elektroniska
Effektpedal, Behringer modell DD600, i gott skick, serienr: S1200926533, ej kablar
Tennisarmband 18K 20,7g vitguld med 44 st. briljantslipade diamanter på totalt ca. 10,0ctw, armbandet kan behöva rodieras om
Musikinstrument Elektroniska
Trådlös mikrofon & mottagare, Shure modell PGX2 Beta 58 + PGX4E. serienr. mikrofon 1JK1956314-1, serienr. mottagare 1JK1650794-01, i svart plastväska med laddare
Musikinstrument Elektroniska
Trådlös mikrofon Shure PGX1+PG30 "mygga" med mottagare PGX4, serienr. mikrofon 1JK1650794-02, serienr mottagare 1JK1956314-02, allt i svart plastväska med laddare
Uppläggningsfat, Nittsjö Sweden, keramik, serienr. 5738, röd/brun glasyr, diameter Ø35cm