Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014
Savonettur 14K i alla boetter, Ø32,5mm, urverk defekt (går ej), Nr: 1691926/1705914, vikt 25,7g brutto
Herrur Omega Genève 14K manuell Ø33,5mm, graverad baksida, plastglas repigt, ej armband.
Herrur Omega Constellation Calendar, guld på stål, automat, kronometer, plasglas repigt, Ø34,5mm, missfärgningar urtavla, läderband ej original.
Färgspruta Airlessco LP400, slang och munstycke, diverse färgrester. Märkt med M331716 samt SN:M08202810. Bör genomgå service innan användandet.
Orientalisk matta, Senneh, 152x111, i bruksskick, någon skadad kant, blå botten med röd/lila/beiga inslag. VISAS EJ.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Orientalisk matta Isfahan, 168x102, i skick som ny, röd botten med beiga/blå inslag. VISAS EJ.
Visa varaÖvrigt Övrigt
Orientalisk matta, Tabriz, 210x154, röd/beige, fläckar/skador. VISAS EJ.