861 - 880 av 1 542
1...434445...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 juni 2014

Klubbad för

Hänge 21K Mynt 10 Kroner (Danmark) 4,5g

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring med sten 18K (något skev skena) Ø 21 1/2 5,8g

Utrop: 1 000 kr

Parti Guld 18K (6st Ringar med gravyr) 32,7g

Utrop: 7 800 kr

Ring med sten 18K (gravyr borttagen) Ø 17 6,7g

Utrop: 1 200 kr

Armband X-länk med 2st berlocker 18K 20cm 16,4g

Utrop: 3 900 kr

Armband Figaro med platta 18K 21cm 16,9g

Utrop: 4 000 kr

Smycken Herring

Klackring med svart sten och orm 18K Ø 21 3/4 8,6g

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Savonettur 14K i alla boetter, Ø32,5mm, urverk defekt (går ej), Nr: 1691926/1705914, vikt 25,7g brutto

2 200 kr

Utrop: 2 700 kr

Herrur Omega Genève 14K manuell Ø33,5mm, graverad baksida, plastglas repigt, ej armband.

3 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Herrur Omega Constellation Calendar, guld på stål, automat, kronometer, plasglas repigt, Ø34,5mm, missfärgningar urtavla, läderband ej original.

3 300 kr

Utrop: 2 100 kr

Färgspruta Airlessco LP400, slang och munstycke, diverse färgrester. Märkt med M331716 samt SN:M08202810. Bör genomgå service innan användandet.

4 700 kr

Utrop: 7 500 kr

Orientalisk matta, Senneh, 152x111, i bruksskick, någon skadad kant, blå botten med röd/lila/beiga inslag. VISAS EJ.

Orientalisk matta Isfahan, 168x102, i skick som ny, röd botten med beiga/blå inslag. VISAS EJ.

Orientalisk matta, Tabriz, 210x154, röd/beige, fläckar/skador. VISAS EJ.

Matta, Shirvan, 200x140, fläckar/skador. VISAS EJ.

1 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Matta, Sharok, 195x128, semiantik, fläckar/skador. VISAS EJ.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Matta, Bidjar, ca 300x200, diverse skador/fläckar. VISAS EJ.

Matta, Sarouk, ca 300x200, diverse skador/fläckar. VISAS EJ.

Matta, Kashgai, ca 300x210, diverse skador/fläckar. VISAS EJ.

Matta, Keshan, 213x131, röd/blå botten, diverse skador/fläckar. VISAS EJ.

2 900 kr

Utrop: 4 000 kr