381 - 400 av 1 166
1...192021...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juni 2014

Klubbad för

Elgitarr Godin SD, delar gjort i Kanada, ihopsatt i USA, serienr 03482117, med skyddsplast på baksida, i hårt fodral

2 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Konst Tryck

Färglitografi, 34x25cm, inkl ram 54x42cm, nr 195/310, signerad Roland Svensson, något gulnat blad

175 kr

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Färglitografi, 23x37cm, inkl ram 40x53cm, nr 33/310, signerad Roland Svensson

225 kr

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Färglitografi, 57x39cm, inkl ram 72x53cm, nr 88/360, signerad Roland Svensson

200 kr

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Färglitografi, 41x54cm, inkl ram 63x75cm, nr 49/250, signerad Roland Svensson

550 kr

Utrop: 500 kr

Konst Tryck

Färglitografi, 30x44cm, inkl ram 46x59, nr 83/260, signerad Roland Svensson

450 kr

Utrop: 450 kr

Konst Tryck

Färglitografi, 43x40cm, inkl ram 60x55cm, nr 253/360, gulnad, signerad Roland Svensson

550 kr

Utrop: 450 kr

Konst Tryck

Offsettryck, 43x60cm, inkl ram 61x76cm, nr 88/200, signerad Roland Svensson

850 kr

Utrop: 100 kr

Konst Skulpturer

Figur Åke Holm, Troll, glaserat stengods, höjd 13cm, signerad Åke Holm, liten nagg på örat

375 kr

Utrop: 250 kr

Konst Skulpturer

Väggrelief, glaserat stengods, 29,5x27,5cm, signerad Åke Holm

950 kr

Utrop: 250 kr

Konst Skulpturer

Figur, terracotta, man, höjd 23cm, signerad Åke Holm

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Figur, terracotta, kvinna, höjd 20cm, signerad Åke Holm

1 300 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Figur, terracotta, Åke Holm, Omfamningen, höjd 23cm, ej signerad, tillverknings defekter

125 kr

Utrop: 500 kr

Konst Skulpturer

Figur, terracotta, bibliskt motiv föreställande man med offerlamm, höjd ca 31cm, signerad Åke Holm, nagg/avslag på fot

275 kr

Utrop: 500 kr

Örhängen, ett par med stenar två stenar saknas, ett örhänge saknar krok 18K 31,7g

Utrop: 7 200 kr

Halskedja, 70cm Hängen 3st 21K 16,9g

Utrop: 4 700 kr

Armringar, 3st 21K buckliga Ø6,5cm 33,6g

Utrop: 9 300 kr

Parti Guld, trasigt 21K 103,6g

Utrop: 27 000 kr

Halskedja, 21K 66cm 30,1g

Utrop: 8 300 kr

Halskedja, trasig 18K 2,8g

Utrop: 600 kr