361 - 380 av 1 166
1...181920...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 juni 2014

Klubbad för

Halskedja Silver S925 38,6g 37cm

1 300 kr

Utrop: 150 kr

Fat med handtag Silver S830 460g Ø260mm

1 700 kr

Utrop: 1 400 kr

Longines, herrur, L3.632.4, modell 36324586, serienr 33082029, quartz, stål, datum, extra länkbitar, repor i länk, med defekt box och cert från 2007

2 000 kr

Utrop: 2 500 kr

Certina 1888 DS-1, herrur, refnr C006407A, automatisk, datum, stål, viklås, bruksslitage, box och manualer

2 900 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Citizen

Citizen Eco-Drive, herrur, serienr 480454, quartz, stål, chronograph, datum, viklås, repig

500 kr

Utrop: 600 kr

Elle, damur, EL20231S01X, quartz, stål, läderband, små repor i glas, med manual i box

75 kr

Utrop: 300 kr

Certina, herrur 14K i boett, manuell, stål flexlänk, graverad balboett, repor i glas

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Figurin, Bing & Gröndahl, Pojke med dragspel, nr: 1661, höjd 22cm

275 kr

Utrop: 400 kr

Glas 3st Orrefors Street, High Ball, höjd 14,8cm, 1st med nagg

125 kr

Utrop: 300 kr

Glas 3st Orrefors Street, Cocktail, Old Fashion och Tumbler, höjd 7cm, höjd, 8,6cm och höjd 102cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Glas 2 st Orrefors Street, Martiniglas och Snapsglas, höjd 15cm och 7,6cm

225 kr

Utrop: 200 kr

Vas Kosta Boda Catwalk, signerad Kjell Engman, höjd 35,5cm

550 kr

Utrop: 600 kr

Skål Kosta Boda Satellite, signerad Bertil Vallien, nr 1056526, Ø21cm

550 kr

Utrop: 400 kr

Skål Kosta Boda Satellite, signerad Bertail Vallien, nr 1059725, Ø21,8cm

650 kr

Utrop: 400 kr

Elektronik Musik

Onkyo SLW-310, wireless subwoofer och två högtalare, rating: AC 220~240V~50/61Hz 15W, med Onkyo sound system controller modell LAP-301, rating DC 24V 17W med fjärrkontroll, strömsladd

950 kr

Utrop: 800 kr

Macbook Pro Apple A1278, 13", serienr C02JD92TDTY3, DC I5GHz, 4gb 500gb, med laddare i kartong, låst men man kan använda gästanvändare

Hewlett Packard Projection Companion, modell HSTNN-FP01, serienr CN1006021, repor på utsidan, med laddare och stativ

900 kr

Utrop: 900 kr

Digitalkamera Sony Cybershot DSC-H200, serienr 6020131, 20.1 megapixlar, med rem och manual i kartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Mobiltelefon Samsung Ace GT-S5830i, IMEI 356511053864415, med extra skal, laddare och manual i box

275 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr Fender Stratocaster, Original Contour Body, Mexico, serienr MX11107421, vänsterhänt, med skyddsplast på, i mjukt fodral

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr