Avslutad | Pant – Tisdag 10 juni 2014
Longines, herrur, L3.632.4, modell 36324586, serienr 33082029, quartz, stål, datum, extra länkbitar, repor i länk, med defekt box och cert från 2007
Certina 1888 DS-1, herrur, refnr C006407A, automatisk, datum, stål, viklås, bruksslitage, box och manualer
Klockor Citizen
Citizen Eco-Drive, herrur, serienr 480454, quartz, stål, chronograph, datum, viklås, repig
Elle, damur, EL20231S01X, quartz, stål, läderband, små repor i glas, med manual i box
Certina, herrur 14K i boett, manuell, stål flexlänk, graverad balboett, repor i glas
Glas 3st Orrefors Street, Cocktail, Old Fashion och Tumbler, höjd 7cm, höjd, 8,6cm och höjd 102cm
Elektronik Musik
Onkyo SLW-310, wireless subwoofer och två högtalare, rating: AC 220~240V~50/61Hz 15W, med Onkyo sound system controller modell LAP-301, rating DC 24V 17W med fjärrkontroll, strömsladd
Macbook Pro Apple A1278, 13", serienr C02JD92TDTY3, DC I5GHz, 4gb 500gb, med laddare i kartong, låst men man kan använda gästanvändare
Visa varaElektronik Kameror
Hewlett Packard Projection Companion, modell HSTNN-FP01, serienr CN1006021, repor på utsidan, med laddare och stativ
Digitalkamera Sony Cybershot DSC-H200, serienr 6020131, 20.1 megapixlar, med rem och manual i kartong
Mobiltelefon Samsung Ace GT-S5830i, IMEI 356511053864415, med extra skal, laddare och manual i box