Elgitarr Fender Telecaster Japan snr1018762 ytskador i mjukt fodral
Utrop: 1 200 kr
Oljemålning Thuka 1955-67 26,5x40,5cm skadad ram
Utrop: 300 kr
Laptop IBM T41 2373 utan laddare snr 00045-501-821-979
2 Prydnadsföremål ett med stativ
Utrop: 50 kr
Oljemålningar 2st osignerade 19x24cm 23x18,5cm
Tomte Lisa Larsson design H14,5cm
Skedar 5st Lappmodell 4x118mm graverade 1x70mm Brosch silver 56,3g i ask
Utrop: 200 kr
Skål Kosta Boda Contrast 2:handssortering Ø22cm
Utrop: 100 kr
Bägare silver graverad H18,5cm 298,7g
Utrop: 900 kr
Ljusstakar ett par tenn Edvin Ollers H12,5cm
Utrop: 75 kr
Ljusstakar ett par nysilver H8cm
Punchkoppar 8st nysilver
Parti nysilver skadat 680,4g
Munspel Hohner ProHarp i fodral slitet
Halskedja S925 Ankar 56cm skadat lås 222,8g
Utrop: 800 kr
Parti silver S830 skadat/graverat 156,1g
Utrop: 500 kr
Tell Herrur De Luxe automat repigt glas med flexband
Tell Damur calendar manuell med metallband
Tell Damur Fleurier manuell med flexband
Guess Damur Fierce W0001L1 quartz
Utrop: 600 kr
Tisdag 3 jun 2014