1601 - 1610 av 1 610
1...798081 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 juni 2014

Klubbad för

Klockor DKNY

Damur Donna Karan DKNY Ceramic, NY- 8181 251205, med datum, klocka i stål med länk i stål och keramik

700 kr

Utrop: 375 kr

Herrur Invicta Force modell 0841, i stål med gummilänk, automatisk, chronograph med datum, i box med garanti och manual

Utrop: 1 100 kr

Damur Certina 18K med länk i guld bruttovikt 26,1g, nr153,9092,68, längd 17cm, i box, batteribyte krävs

Utrop: 4 600 kr

Pistolhölster Safariland 6004 -53 Colt, för användning på ben/höft, passar enligt uppgift Sig Sauer

25 kr

Utrop: 50 kr

Fender Precision Bass model N7226206, i hårt fodral, nyskick, med extrasträngar DAddario, stämapparat BOSS TU-80, anslutningskabel, inköpt 2011 på 4Sound

4 700 kr

Utrop: 4 800 kr

Snapsglas Select 5st Boda Nova, höjd 15cm, med guldförgylld dekor

300 kr

Utrop: 125 kr

Skål Orrefors Gunnar Cyrén, slipad kristall, höjd 15cm Ø23cm, med ingraverat Riksvapen samt texten FÖR NIT OCH REDLIGHET I RIKETS TJÄNST, original schatull av trä medföljer

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Samlartallrikar 4st Jenny Nyström, Øca18cm, i barnens värld nr 3, 4, 9 och 12, Kalmar Läns Museum

75 kr

Utrop: 50 kr

Porslin diverse 32st Blå Måsen, Royal Copenhagen B&G, udda, 10st kaffekoppar Ø7cm, 4st kaffefat Ø14cm 9st assietter Ø17½cm, 6st tallrikar Ø24cm, 2st djupa tallrikar Ø21cm, 1 gräddkanna höjd ca9cm, slitage förekommer, olika sortering

325 kr

Utrop: 375 kr

Samsung Galaxy Tab2 10.1, 3G 16 GB, model nr GT-P5100, imei nummer 354314/05/635056/1, i originalkartong laddare samt installationsanvisning medföljer

1 300 kr

Utrop: 750 kr