Uppläggningssked S830 105,2g, 318mm engelska stämplar
Utrop: 350 kr
Soppslev modell Haga S830 56,7g 176mm
Utrop: 200 kr
Bordssked S830 63,6g 218mm, graverad
Utrop: 225 kr
Bordsskedar 6st modell Haga S830 362,1g
Utrop: 1 200 kr
Uppläggningssked S830 90,6g 240mm, danskt silver
Utrop: 275 kr
Kaksked S830 51g 168mm, danskt silver
Utrop: 150 kr
Tårtspade S830 66,4g 233mm, danskt silver, gravyr
Soppslev S830 65g 164mm, danskt silver
Soppslev S830 49g 185mm, danskt silver
Sked S830 29,4g 146mm, danskt silver
Utrop: 100 kr
Sked S830 38,6g 185mm, danskt silver
Sked S830 25,4g 185mm, danskt silver, gravyr
Sked S830 37,3g 198mm, danskt silver
Utrop: 125 kr
Sked S830 51,1g 215mm, danskt silver
Sked S830 52,1g 194mm, danskt silver
Sked S830 46,8g 201mm, danskt silver
Uppläggningssked S830 74,2g 219mm, danskt silver
Uppläggningssked S830 100,9g 256mm, danskt silver
Utrop: 300 kr
Punschmuggar 6st S830 193,3g, förgylld innersida
Utrop: 600 kr
Punschmuggar 6st S830 193,7g, förgylld innersida
Tisdag 3 jun 2014