1501 - 1520 av 1 610
1...757677...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 juni 2014

Klubbad för

Örhängen ett par 18K 5,8g, överdrag i annat material, defekta med små bucklor

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 1,4g Ø17 med pärla

300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g

Utrop: 200 kr

Hänge 18K 1,2g, defekt med små repor

Utrop: 275 kr

Halskedja Pansar 18K 5,8g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja X-länk 14K 3,8g 50cm, defekt skeva länkar

Utrop: 700 kr

Smycken Herring

Ring 18K 5,9g Ø20½, graverad

Utrop: 1 400 kr

Smycken Herring

Ring tvåfärgad 18K 8,1g, graverad

Utrop: 1 900 kr

Ring vitguld 18K 3,6g Ø17½ med 1xca0,16ct och 12xca0,02ct diamanter

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 1,8 Ø16, med sten, defekt skenan avklippt

Utrop: 375 kr

Halskedja Pansar 18K 2,5g 42cm

Utrop: 600 kr

Hänge 18K 0,9g, med pärla

Utrop: 250 kr

Hänge 18K 2,2g, med stjärntecknet Skorpionen på ena sidan och texten "Godd Luck" på den andra

475 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja Venezia 18K 3,2g 45cm, med ett tvåfärgat integrerat hänge bestående av ett tudelat hjärta

700 kr

Utrop: 800 kr

Ring i vitguld 18K 8,5g Ø16½, graverad med 5xca0,01ct diamanter

Utrop: 2 000 kr

Pärlcollier med lås i vitguld 18K 61,9g 77cm, låset med pärla och gröna stenar samt säkerhetskedja och dobbar i vitguld, collier med pärlor trädda där en större pärla med Øca7mm är varvad med en mindre med Øca1mm, mindre slitage på pärlorna förekommer

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Örhängen ett par 18K 0,7g, saknar stoppers

Utrop: 225 kr

Parti guld 18K 3g, defekt

Utrop: 700 kr

Örhängen ett par 18K 0,5g, defekta skeva

Utrop: 125 kr

Hänge 18K 0,1g

Utrop: 50 kr