1381 - 1400 av 1 610
1...697071...81 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 juni 2014

Klubbad för

Ring 18K 3,9g Ø16, med gravyr

Utrop: 900 kr

Ring 18K 4,4g Ø16½, med gravyr

Utrop: 1 100 kr

Armband Bismarck 18K 16,1g 20cm, slitna länkbitar, skeva låsöglor vid säkerhetslås

Utrop: 4 000 kr

Smycken Herring

Ring 18K 6,6g Ø19, tvåfärgad, graverad

Utrop: 1 500 kr

Brosch 18K 2,0g, stämplad D9/1954, skev nål

Utrop: 500 kr

Örhänge udda 18K 1,1g, skruvmodell med pärla

Utrop: 225 kr

Ring vitguld 18K 2,9g Ø17, slät

550 kr

Utrop: 700 kr

Smycken Herring

Ring 18K 5,2g Ø17½, med gravyr

Utrop: 1 200 kr

Ring vitguld 18K Ø17 3,7g, med diamanter 7xca0,03ct, graverad

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,7g, graverad

125 kr

Utrop: 150 kr

Ring vitguld 18K Ø16½ 3,3g, .med diamanter 3xca0,23ct med små inneslutnningar, mittstenen har en mindre skada, nagg, på bordet

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Smycken Herring

Ring 18K Ø20 4,9g, med sten, graverad, skev skena

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K Ø17¼ 3,4g, graverad, skev skena

Utrop: 800 kr

Smycken Herring

Ring 18K Ø19 4,9g, graverad

Utrop: 1 200 kr

Parti guld, 18K i länk med beräknad vikt 7g, 14K i boett beräknad vikt 2g, defekt länk låsöglor defekt samt säkerhetskedja saknas, boett trasig samt urverk fungerar ej, brv 17,9g

1 300 kr

Utrop: 1 600 kr

Collier Ormlänk med integrerat hänge 18K 13,1g 42cm

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Örhänge ett par 18K 0,9g, med stenar, något skeva

225 kr

Utrop: 275 kr

Fotlänk Bismarck 18K 27cm 2,7g, defekt länkbitar buckliga

Utrop: 550 kr

Parti guld 18K 2,4g, halskedja defekt

375 kr

Utrop: 450 kr

Örhänge udda 18K 0,3g, snurrebuss ej guld

Utrop: 75 kr