Avslutad | Pant – Tisdag 20 maj 2014
Extern Hårddisk, Samsung HD 360 149GB serienummer HD65A1152175 med strömsaldd och usb kabel
Extern Hårddisk, Seagate Freeagent Desktop 250GB serienummer: 6QE11CCY med strömsladd och usb kabel
Tavla, olja på duk "Vi möts igen" 55x45cm signerad Håkan Stahre daterad -89, personligt meddelande från konstnär på baksida med ram ca 67x52cm
Laptop Apple Macbook Pro A1278, 13,3``, Intel core I5, 4 Gb Ram, 320 Gb HDD, bakgrundsbelyst tangentbord, snr SC02FXUZ1DH2G
Fritid Cyklar
Mountainbike UMF United Meridan Freeraiders, Hardy 1, framdämpad, skivbromsar fram och bak, 18 växlad
Elektronik Spel
Spelkonsol, Sony PS3 12Gb ultraslim, CECH-4004A, 1 handkontroll, HDMI kabel samt spelet Battlefield 3, en plastkåpa saknas på baksidan, snr: 02274458661277695
Glas, 3st tumblerglas Orrefors modell Erik Old Fashioned formgivare Olle Alberius samt 1 Kosta Boda tumblerglas, höjd 8,5cm, Ø7,5cm
Glas, 4st grogglas Orrefors modell Erik Old Fashioned formgivare Olle Alberius höjd 13,5cm, Ø6,5cm
Glas, 3st Orrefors modell Erik Old Fashioned formgivare Olle Alberius, höjd 7cm, Ø6,5cm
Akustisk gitarr, Cort AD810 NS snr:101217944 i mjukt fodral med ett paket nya gitarrsträngar Elixir 80/20 bronze