Avslutad | Pant – Tisdag 20 maj 2014
mobil Sony Xperia Arc LT15i, med laddare, bruksslitage, operatör okänd, IMEI: 012682007292312
Mobil Apple Iphone 4 16Gb A1332, med laddare och USB kabel som är skadad, smårepor förekommer, troligtvis låst till 3, IMEI: 012546006343758
Mobil Apple Iphone 5 16Gb, A1429, svart, ny i obruten förpackning, operatör okänd, IMEI: 013630008071465
Mobil Apple Iphone 4S 16Gb, A1387, MD235KS/A, bruksslitage, med laddare ej original, USB kabel samt skal, troligvis låst till telenor, IMEI 013033004231383
Elektronik Spel
Tv-spel, Playstation 3 Slim 120GB CECH-2004A serienummer 02274530231857148, med HDMI kabel, strömsladd, två handkontroller samt ett spel FIFA 13