921 - 940 av 964
1...46474849 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 20 maj 2014

Klubbad för

mobil Sony Xperia Arc LT15i, med laddare, bruksslitage, operatör okänd, IMEI: 012682007292312

325 kr

Utrop: 350 kr

Glas, skål på fot 10st nagg och repor finns höjd 8,5cm Ø10cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Bägare, 4st märkta Toshiba undertill, höjd 6cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Mobil Samsung Galaxy SII 16Gb, GT-I9100, IMEI3540505630577401

700 kr

Utrop: 850 kr

Konst Skulpturer

Ljusbägare, Tenn Kolmården Design C.Wide, höjd 7cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Vas, okänd metall höjd 20cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Ljusstakar, 2st Malm höjd 11cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Muggar, 2st höjd 7cm Ø11cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Mobil Apple Iphone 4 16Gb A1332, med laddare och USB kabel som är skadad, smårepor förekommer, troligtvis låst till 3, IMEI: 012546006343758

750 kr

Utrop: 1 300 kr

Mobil Apple Iphone 5 16Gb, A1429, svart, ny i obruten förpackning, operatör okänd, IMEI: 013630008071465

2 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Mobil Apple Iphone 4S 16Gb, A1387, MD235KS/A, bruksslitage, med laddare ej original, USB kabel samt skal, troligvis låst till telenor, IMEI 013033004231383

800 kr

Utrop: 1 100 kr

Armband, med berlocker silver S925 15cm 4,8g

75 kr

Utrop: 50 kr

Halsband, med berlocker silver S925 37cm 7,4g

75 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Spel

Tv-spel, Playstation 3 Slim 120GB CECH-2004A serienummer 02274530231857148, med HDMI kabel, strömsladd, två handkontroller samt ett spel FIFA 13

650 kr

Utrop: 450 kr

Ljuslykta, Orrefors Ø14cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Bestick, Nilsjohan 16st delar stål med 24K, i kartong

550 kr

Utrop: 350 kr

Digital fotoram, med strömsladd, usb utgång, SD/MMC/MS snr: 20080704706

125 kr

Utrop: 50 kr

Bordsur, Crystal Hoya quartz

150 kr

Utrop: 75 kr

Skål, Orrefors Ø13cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Videokamera Canon DC20 2Mpix, media mini DVD, med laddare och väska, 10 x optsk zoom

375 kr

Utrop: 200 kr