Avslutad | Pant – Tisdag 13 maj 2014
Klubbad för
Klockor Festina
Herrur Festina Modell F16600, kronograf, datum, boett i stål, armband i gummi, water resistant 10ATM, liten skada i glaset under kl12
Damur must de CARTIER Tank , boett i förgyllt silver, manuell, läderband (slitet), i box
Penna, les must de CARTIER, doublé, kulspets, små skador, box. Stiftet måste bytas. serienr: 555 161