61 - 80 av 956
1...345...48 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 maj 2014

Klubbad för

Halskedja Pansar Silver 107,6g

425 kr

Utrop: 350 kr

Ring S925 7,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 12,1g repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Smycken Herring

Ring S925 12,9g

50 kr

Utrop: 50 kr

Klockor Festina

Herrur Festina Modell F16600, kronograf, datum, boett i stål, armband i gummi, water resistant 10ATM, liten skada i glaset under kl12

375 kr

Utrop: 375 kr

Herrur Jaeger-LeCoultre 18K brv67,0g, armband i stål, manuell

5 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Klockor Epoch

Damur Epoch Stockholm 18K, svarta läderband, 3ATM, datum, i box, nyskick

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur must de CARTIER Tank , boett i förgyllt silver, manuell, läderband (slitet), i box

2 000 kr

Utrop: 2 600 kr

Penna, les must de CARTIER, doublé, kulspets, små skador, box. Stiftet måste bytas. serienr: 555 161

550 kr

Utrop: 600 kr

Penna, must de CARTIER Serienr: 560 669, i box

1 000 kr

Utrop: 375 kr

Elektronik Hushåll

Skedar 6st S830 145mm 233,0g

650 kr

Utrop: 750 kr

Elektronik Hushåll

Parti silver S830 6 st udda skedar 340,0g

850 kr

Utrop: 1 100 kr

Elektronik Hushåll

Skedar 5 st S830 225mm 354,2g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Longdrinkglas Lasse Åberg motiv "Mus i natten" höjd 16cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Longdrinkglas Lasse Åberg motiv "Mustasch" höjd 16cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Longdrinkglas Lasse Åberg motiv "Mus-erande" höjd 16cm

75 kr

Utrop: 50 kr

75 kr

Utrop: 50 kr

Longdrinkglas Lasse Åberg motiv "Dal-maus" höjd 16cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Longdrinkglas Lasse Åberg motiv "Mus-kelknutte" (naggad i kanten) höjd 16cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Longdrinkglas Lasse Åberg motiv "Mus-ette mus-ikant" höjd 16cm

75 kr

Utrop: 50 kr