941 - 956 av 956
1...464748 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 maj 2014

Klubbad för

Brosch Silver S925 8,2g

100 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen ett par Silver S925 3,2g

100 kr

Utrop: 50 kr

Slev Silver S830 48,2g

175 kr

Utrop: 150 kr

Skedar 10st Silver S830 109,6g blandade gravyr finns

325 kr

Utrop: 300 kr

Smycken Herring

Ring 23K 7,6g graverad skadad

Utrop: 2 300 kr

Kaffeskedar 4st Silver S830 67,2g 125mm

200 kr

Utrop: 250 kr

Parti Silver S830 416,9g skadat, graverat

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Kaffeskedar 12st Silver S830 177,2g 110mm

550 kr

Utrop: 500 kr

Skedar 23st Silver S830 376,7g blandade modeller gravyr finns

950 kr

Utrop: 1 100 kr

Servettring Silver S830 17,5g graverad

125 kr

Utrop: 75 kr

Herrur Tissot Quartz QKK-JA-20610 med läderband och en stållänk

900 kr

Utrop: 600 kr

Damur Tissot 1853 Quartz går ej 18K graverad, läderarmband

600 kr

Utrop: 600 kr

Herrur Omega Seamaster Professional Chronograph automat nr 85704564 med box och cert, chronoknappar skadade uppskruvade med tång

9 100 kr

Utrop: 10 200 kr

Herrur Tissot T-Touch Titanium Expert TO13420.A nr 13HA0006009 med extra länkbit box och papper.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Tavla, olja på duk soluppgång Charles Avdesjö, yttermått på ram 98x102cm

600 kr

Utrop: 500 kr

Elgitarr Gibson Les Paul special nr 01324542 lackskador finns, med hårt fodral

Utrop: 4 800 kr