1001 - 1020 av 1 477
1...505152...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 maj 2014

Klubbad för

Oljemålning på duk, 64x53cm, signerad, W Ewetz-49, i skadad träram

Utrop: 75 kr

Färglitografi, signerad M Pyk, nr 20/55, motivet 13x10cm, glas och ram

475 kr

Utrop: 375 kr

Oljemålning på pannå, signerad R. Hakala-2000, förgylld träram, motiv 18,5x24cm

Utrop: 600 kr

Kakfat, 3 våningar, Fyrklövern, modell Victoria, går ej att demontera

250 kr

Utrop: 125 kr

Värmeljushållare 2 st, Fyrklövern, modell Victoria

50 kr

Utrop: 75 kr

Digitalkamera Fuji Finepix J10, serinummer 8UK44506, oanvänd, med tillbehör i originalkartong

325 kr

Utrop: 125 kr

Digitalkamera Canon EOS 70D serienummer 023021009713, objektiv Canon EFS 18-55mm IS serinummer 050204250399, oanvänd, med tillbehör i originalkartong

5 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Ljushållare 2st, Skultuna mässing i originalaskar

75 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Orrefors, Fleur höjd 8cm Ø12cm

100 kr

Utrop: 100 kr

Skål, Kosta Boda, höjd 11cm Ø22cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Fat, Kosta Boda, Ulrika Hydman Vallien, modell Tulipa, Ø34cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Vas, Kosta Boda, WH5956, höjd 17cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Elektronik Musik

iPod, Apple modell A1320, Nano 8GB, serienummer YM010SB4726, repig, med laddare

150 kr

Utrop: 200 kr

Kopparho 20x30x50cm, bucklig

225 kr

Utrop: 125 kr

Kopparhink. höjd 30cm Ø31cm, bucklig

375 kr

Utrop: 125 kr

Kryddskedar 3st S925 8,1g 56mm

300 kr

Utrop: 50 kr

Bordsknivar 6st S830 422,4g, graverade, bladen rostfritt stål, skaften fyllda

300 kr

Utrop: 375 kr

Moccaskedar 6st S830 56,0g 100mm

175 kr

Utrop: 200 kr

Ljusstake 1st S830 med graverad löstagbar platta, brv. 481,1g, fylld botten

500 kr

Utrop: 600 kr