Avslutad | Pant – Tisdag 6 maj 2014
Elgitarr Gibson Les Paul TV model (1957) SNR. 7 0147, stötskador, krackelerad lack, repor, i skadat hårt fodral
Elgitarr Ibanez TR Bass , TR70, serienummer I 7043765, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Ibanez, med mic, modell AEL20E-TRS-27-01, serienummer J090700655, spricka i sargen, repor och stötskador på kroppen, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Yamaha, modell CS-40, serienummer 11204007, stötskador och repor på kroppen, en sträng skadad, en sträng saknas, i mjukt fodral
Elgitarr Schecter, serienummer S8632, små stötskador, i hårt originalfodral
Musikinstrument Träblås
Trombon King, modell Cleveland, serienummer 785281, repor och små bucklor, i väska
Musikinstrument Tillbehör
Gitarrförstärkare Randall modell RG50TC serinummer 5070570A, med reverb/effects
Konst Tryck
Träsnitt, motiv: Zorns gammelgård i Mora, glas och ram, gulnat papper, motiv och glas sitter lite löst,