981 - 1000 av 1 477
1...495051...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 6 maj 2014

Klubbad för

Halskedja Cordel 18K 6,3g 48cm

Utrop: 1 500 kr

Elbas Vantage skador snrE622311 i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 550 kr

Musikinstrument Övrigt

Elgitarr Jarrell, serienummer 52L0034, i hårt fodral

4 000 kr

Utrop: 4 800 kr

Akustisk Gitarr Ibanez Talman Intercity Snr SQ04044458 i mjukt fodral

1 300 kr

Utrop: 1 400 kr

Elgitarr Gibson Les Paul TV model (1957) SNR. 7 0147, stötskador, krackelerad lack, repor, i skadat hårt fodral

26 000 kr

Utrop: 20 500 kr

Elgitarr Eagle i mjukt fodral

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr Ibanez TR Bass , TR70, serienummer I 7043765, stötskador och repor på kroppen, i mjukt fodral

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Elbas Shaftesbury, minitelebas i mjukt, för litet fodral

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Akustisk gitarr Ibanez, med mic, modell AEL20E-TRS-27-01, serienummer J090700655, spricka i sargen, repor och stötskador på kroppen, i mjukt fodral

Utrop: 1 200 kr

Akustisk gitarr Yamaha, modell CS-40, serienummer 11204007, stötskador och repor på kroppen, en sträng skadad, en sträng saknas, i mjukt fodral

250 kr

Utrop: 300 kr

Elgitarr Schecter, serienummer S8632, små stötskador, i hårt originalfodral

6 000 kr

Utrop: 7 200 kr

Musikinstrument Träblås

Trombon King, modell Cleveland, serienummer 785281, repor och små bucklor, i väska

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrförstärkare Fender Deluxe reverb 67 Snr: P120 C5690

8 100 kr

Utrop: 6 600 kr

Musikinstrument Tillbehör

Gitarrförstärkare Randall modell RG50TC serinummer 5070570A, med reverb/effects

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Konst Tryck

Affisch, Bruno Liljefors motiv, gulnat papper, glas och ram, hängkrok och snöre saknas

Utrop: 75 kr

Konst Tryck

Träsnitt, motiv: Zorns gammelgård i Mora, glas och ram, gulnat papper, motiv och glas sitter lite löst,

Utrop: 375 kr

Sockerskrin, koppar

75 kr

Utrop: 50 kr

Kopparkittel, mini, med skadad ställning

75 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Gustavsberg, Ø9,3cm , design Sven Wejsfelt

100 kr

Utrop: 100 kr

Konst Tryck

Färglitografi, Ingela Hageman-04, nr 1/44, 39x40cm, repigt plastglas och ram

Utrop: 125 kr