1281 - 1300 av 1 367
1...646566...69 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 8 april 2014

Klubbad för

Berlocker 8st 18K 7,7g med 1 pärla och 2st röda stenar, liten skada på "boken"

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K 10,4g gravyr

Utrop: 2 400 kr

Halskedja 18K 4,7g defekt

Utrop: 1 100 kr

Hänge 18K 0,4g "S"

100 kr

Utrop: 125 kr

Smycken Herring

Ring 18K Ø18½ 7,4g gravyr och slitage

Utrop: 1 700 kr

Armband Cordell 14K 5,8g 20cm tvåfärgad, små bucklor

Utrop: 1 100 kr

Ring 18K Ø17½ 4,1g tvåfärgad med små diamanter, slitage

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K Ø17¾ 3,8g med diamanter 3xca0,06ct, gravyr och slitage

950 kr

Utrop: 900 kr

Parti guld 18K 28,4g gravyr, defekt

Utrop: 6 900 kr

Hängen 2st 18K 4,4g

Utrop: 1 100 kr

Hängen 2st 18K 2,8g små rispor

Utrop: 750 kr

Halskedja 14K 5,8g 41,5cm

Utrop: 1 100 kr

Hängen 2st 14K 6,3g gravyr

Utrop: 1 200 kr

Parti Guld 18K 5,1g defekt med stenar, pärla och diamant 1xca0,01ct

Utrop: 1 200 kr

Hänge 18K 0,6g, hästsko

Utrop: 200 kr

Örhängen ett par Creoler 14K 2,9g defekta

Utrop: 550 kr

Pärlcollier Ole Lynggaard 40cm, pärlor ca 5mm, dobbar, ej lås

650 kr

Utrop: 650 kr

Lås 1st design Ole Lynggaard 18K 3,2g 10mm

2 800 kr

Utrop: 2 600 kr

Collier Ole Lynggaard 38cm, lila kulor ca 3mm, dobbar, ej lås

1 000 kr

Utrop: 500 kr

Stencollier Ole Lynggaard 37cm, svarta stenar i oval form, dobbar, ej lås

400 kr

Utrop: 500 kr