Berlocker 8st 18K 7,7g med 1 pärla och 2st röda stenar, liten skada på "boken"
Utrop: 2 100 kr
Parti guld 18K 10,4g gravyr
Utrop: 2 400 kr
Halskedja 18K 4,7g defekt
Utrop: 1 100 kr
Hänge 18K 0,4g "S"
Utrop: 125 kr
Ring 18K Ø18½ 7,4g gravyr och slitage
Utrop: 1 700 kr
Armband Cordell 14K 5,8g 20cm tvåfärgad, små bucklor
Ring 18K Ø17½ 4,1g tvåfärgad med små diamanter, slitage
Utrop: 1 000 kr
Ring 18K Ø17¾ 3,8g med diamanter 3xca0,06ct, gravyr och slitage
Utrop: 900 kr
Parti guld 18K 28,4g gravyr, defekt
Utrop: 6 900 kr
Hängen 2st 18K 4,4g
Hängen 2st 18K 2,8g små rispor
Utrop: 750 kr
Halskedja 14K 5,8g 41,5cm
Hängen 2st 14K 6,3g gravyr
Utrop: 1 200 kr
Parti Guld 18K 5,1g defekt med stenar, pärla och diamant 1xca0,01ct
Hänge 18K 0,6g, hästsko
Utrop: 200 kr
Örhängen ett par Creoler 14K 2,9g defekta
Utrop: 550 kr
Pärlcollier Ole Lynggaard 40cm, pärlor ca 5mm, dobbar, ej lås
Utrop: 650 kr
Lås 1st design Ole Lynggaard 18K 3,2g 10mm
Utrop: 2 600 kr
Collier Ole Lynggaard 38cm, lila kulor ca 3mm, dobbar, ej lås
Utrop: 500 kr
Stencollier Ole Lynggaard 37cm, svarta stenar i oval form, dobbar, ej lås
Tisdag 8 apr 2014