Avslutad | Pant – Tisdag 25 mars 2014
Klockor Boss
Hugo Boss, herrur, quartz, kronograf, datum, mineralglas, 44mm, ser nr 3.571.107 mod nr HB.88.1.14.2194 med svart läderarmband, små repor
Rolex Oyster Perpetual, herrur, stål, automat, mod nr 6332 ser nr 979698, utan armband, graverad boett, går ej
Bvlgari, herrur, automat, kronograf, datum, 38mm i stål, ser nr L 16242 mod nr BB 38 SS CH med länk i stål, certifikat -06, manualer
Klockor Girard-Perregaux
Girard Perregaux Richeville, herrur, automat, safirglas i stål No A-227, Ref 2730 med läderarmband
Moretime, herrur, quartz, dag, datum, mineralglas, modell M1383 i stål med läderarmband
Accessoarer Pennor
Senator, 2st pennor, en kulspetspenna och en reservoarpenna, förgyllda 14K i etui