Avslutad | Pant – Tisdag 25 mars 2014
Solglasögon Gucci GG 1640/SUWABD62, med box, kartong och cert inköpt 130125, gråtonade linser.
Mobiltelefon Sony Xperia X10 mini pro, 2Gb minneskort, repig, utfällbart tangentbord, IMEI 0124680034688639
Mobil, HTC One X, 32Gb minne, spricka i skärm, bruksslitage, engelskt operativ, IMEI: 359188043691419
Elektronik TV-apparater
Platt TV Philips 190TW, saknar fjärrkontroll, 2 HDMI ingångar, 19 tum wide, HD ready, 5ms, DVB T, VGA in, digital audio ut Snr: AU5A0832000699
Elektronik Spel
Tv-spel, Playstation 3 CECH 4004A 12GB Serienummer 00274458650271770 med strömsladd och en handkontroll
Mobil, Apple Iphone 5 32GB, A1387, nyskick, troligtvis låst till Tele2, IMEI: 013406007814852, med box, papper, Iaddare samt hörlurar.
Mobil, Apple Iphone 4 16Gb, A1332, repig, operatör okänd, med laddare (sladd skadad), hörlurar samt box, IMEI 01284009738965
Akustisk gitarr, Samick SW 11SE BK små lackskador, med axelrem och mjukt fodral