Damur 18K, utan band, brv 7,7g, fungerar ej, bucklig boett, serienummer 1702 1088
Utrop: 700 kr
Certina, damur 14K, utan band, brv. 8,5g, fungerar ej, serienummer 0809 921 911666
Utrop: 600 kr
Halskedja Ankar 18K 7,8g 50cm
Utrop: 1 800 kr
Ring 18K 2,1g Ø18¼, med diamanter 1xca0,17ct 6xca0,01ct
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K 4,7g Ø18¾, tvåfärgad
Utrop: 1 500 kr
Ring 18K vitguld 4,4g Ø17¼ med diamanter 3xca0,50ct
Utrop: 8 400 kr
Parti guld 18K 3,3g med diamant ca0,35ct, naggad, äldre slipning
Utrop: 1 700 kr
Örhängen 1 par 18K vitguld 1,4g med diamanter 2xca0,40ct
Utrop: 7 600 kr
Hänge 18K 1,7g, äpple
Utrop: 550 kr
Hänge 18K 2,9g med diamanter 2xca0,01ct
Utrop: 900 kr
Hänge 18K 0,5g med opaltriplett
Utrop: 125 kr
Ring 14K 2,5g Ø16½ med diamant ca0,65ct
Utrop: 5 400 kr
Hänge S925 11,1g med sten
Utrop: 75 kr
Örhängen 1 par S925 4,0g, med stenar
Utrop: 50 kr
Armring S925 49,3g
Utrop: 200 kr
Armband S925 38,7g 18,5cm
Utrop: 150 kr
Parti guld 23K 1,5g defekt
Utrop: 450 kr
Halskedja 18K 17,8g 44,5cm
Utrop: 4 100 kr
Armband S925 4,3g 18cm, flätat, förgyllt
Örhängen 1 par 18K 0,8g med stenar
Utrop: 225 kr
Tisdag 11 mar 2014