Avslutad | Pant – Tisdag 11 mars 2014
Klubbad för
ASU Incabloc, herrur 18K, Nivaflex Mainspring, repigt plastglas, manuellt, fungerar ej, serienummer 03270
Smycken Herring
Ring 18K vitguld 11,3g Ø19 med diamanter 1xca 0,50ct smaragdslipad, 26 xca0,04ct baguettslipade
Longines, fickur, 2 boetter 14K, repor och bucklor på boetterna, serienummer 4868398, i skinnfodral
Zenith, fickur, 1 boett 18K, repor och bucklor, graverad innerboett metall, serienummer 339804 60