1041 - 1060 av 1 550
1...525354...78 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 mars 2014

Klubbad för

Musikinstrument Tillbehör

Gitarrförstärkare Fender Mini-Twin-Amp, oanvänd i originalförpackning

Digitalkamera Nikon Coolpix S1000pj, serienummer 41109328, utan minneskort och laddare, med batteri, i fodral

250 kr

Utrop: 50 kr

Elektronik Musik

CD-spelare med kassett och radio, Philips, modell AZ2045 serinummer KT000213034879, små skador, med fjärrkontroll, batterilucka trasig, med strömsladd som kräver en adpater för att passa i svenska eluttag

Kopparkittel på tre ben, höjd 22cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Kopparbägare, höjd 10cm Ø10,5cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Figurin Hummel, flicka på staket, skadad

75 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Hummel, pojke med vandringsstav, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Hummel, flicka med sopkvast, skadad

25 kr

Utrop: 50 kr

Kanna med lock, krackelerad glasyr, höjd 34cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Glas på fot 4st, Orrefors, höjd 11cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Figurin, Goldscheider, höjd 26cm, krackelerad, nr 74551420

200 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade S830 61,5g 240mm

200 kr

Utrop: 200 kr

Såsslev S830 156,6g 327mm, graverad

600 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 206,8g, graverat

550 kr

Utrop: 650 kr

Movado, fickur silver S800, sekundvisaren rostig, glas saknas, i metalletui med plastglas

375 kr

Utrop: 75 kr

Hänge 18K 1,0g med fickurskedja metall

Utrop: 300 kr

Parti silver S830 394,7g, graverat med familjevapen

1 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Gräddkanna S925 191,3g, Borgila

1 300 kr

Utrop: 750 kr

Musikinstrument Övrigt

Gitarrpedal, Korg DT-10, serienummer 00872, i originalkartong

Musikinstrument Övrigt

Gitarrpedal, Carl Martin Compressor Limiter, 899304-02714, i originalkartong