Avslutad | Pant – Tisdag 11 mars 2014
Elgitarr Gibson Les Paul Standard serienummer 82830662, repig baksida, i skadat hårt fodral
Elbas Peavey, International series, modell Milestone, repig lack, serienummer 6091407, i trasigt fodral
Akustsk gitarr Ibanez, Lonestar series, modell LS300TR, serienummer 88120029T, repig kropp, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Cort , modell AD-850NS, serienummer CD06118080, stötskador, i mjukt fodral
Akustisk gitarr Landola modell C-25, serienummer 9-407321, små sprickor och repor på kroppen, i mjukt fodral
Akustisk gitarr The Loar modell LH-250-SN, serienummer A11091102, repig kropp, i mjukt fodral
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Elgitarr Gibson, modell Explorer pro flame top, serienummer 0019170351, i originalcase
Elbas Gibson Thunderbird serienummer 91006739, repig, rester efter klistermärke på kroppen, i originalcase
Musikinstrument Övrigt
Elgitarr Fender Stratocaster, serienummer DZ3192752, skador i lacken, i hårt fodral
Akustisk Burn Out serienummer 0200T0597, skadad bakplatta, i hemsytt fodral
Musikinstrument Träblås
Saxofon Buffet Crampon, modell Evette, serienummer 414098, repig och bucklig, i väska