21 - 40 av 531
123...27 Gå till

Avslutad | Pant – Måndag 27 januari 2014

Klubbad för

Konst Litografier

Litografi Axel Olson, 26,5x34cm, signerad och märkt epr. d´artiste, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Konst Litografier

Färglitografi Åke Wickström, 93/375, 38x46cm, i ram och glas

50 kr

Utrop: 75 kr

Konst Litografier

Färglitografi Sören 1982, 236/250, 55x40cm, i ram och glas

100 kr

Utrop: 125 kr

Mormorsur S935, två boetter

275 kr

Utrop: 125 kr

Mormorsur S800, två boetter, graverad, skadad urtavla

150 kr

Utrop: 75 kr

Mormorsur 3st, S800, skadade, går ej, ett graverat

150 kr

Utrop: 75 kr

Mormorsur S800, en boett

125 kr

Utrop: 100 kr

Klockor Jacques Lemans

Jacques Lemans 1-1117, chronograph, quartz går ej, datum, stål, originallänk stål, i box

750 kr

Utrop: 600 kr

Parti silver 830, 110,2g, defekt, graverat

275 kr

Utrop: 350 kr

Plaketter 2st S999, 62,6g

350 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 14K 0,3g, defekt

Utrop: 75 kr

Collier 14K 2,8g 45cm med stenar

375 kr

Utrop: 450 kr

Halssmycke S925, 9,2g med sten

150 kr

Utrop: 50 kr

Ring Ø18¾, Örhängen, S925, 8,8g, med stenar

200 kr

Utrop: 50 kr

Collier 43,5cm, Armband 19,5cm, S925, 25,4g

150 kr

Utrop: 100 kr

Ring Ø19, Örhängen, S925, 4,2g med stenar

100 kr

Utrop: 50 kr

Armband S925, 8,4g 19cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver 925, 14,1g, graverat

50 kr

Utrop: 50 kr

Dolce & Gabbana, quartz, stål, originallänk stål, i tygpåse

450 kr

Utrop: 125 kr

Elgin, fickur, doublé, snr.12204799, skadad urtavla

400 kr

Utrop: 200 kr