Avslutad | Pant – Måndag 27 januari 2014
Klubbad för
Konst Litografier
Litografi Axel Olson, 26,5x34cm, signerad och märkt epr. d´artiste, i ram och glas
Klockor Jacques Lemans
Jacques Lemans 1-1117, chronograph, quartz går ej, datum, stål, originallänk stål, i box