Avslutad | Pant – Tisdag 21 januari 2014
Glasskulptur, Kosta Boda Läppstift Höjd 20cm, sign. Å. Jungnelius, små flagning av färg, nr: 2091148
Laptop, Packard Bell Easynote Te, Snr: NXC1FEG00822327D461601, trasigm med laddare
Kamera, Minolta modell: 505si super,film, Snr: 00802690, i väska, ej funktionsgaranti
Fickur, Breuget Spiral silver, chronometer, snr: 581313, bruttovikt 71,9g, repig glas, bucklor
Herrur, Breitling chronometre, quartz, dykarmodell, med gummiband i stål, safirglas, datum, snr: 1410280 modell nr: A74387, med cert 2013, i box med kartong
Kamera, digitalkamera Nikon modell D300, Snr: 4106744, 16GB minne, minneskort ingår, objektiv 18-200 mm, med laddare, i väska